لباس ریورپلاته ۲۰۲۲-۲۰۲۱

توسط

تیم کیتز – لباس دوم ریور پلاته برای فصل ۲۰۲۲-۲۰۲۱ با ترکیب عمدتا مشکی همراه با یک گرافیک انتزاعی در رنگ های قرمز و طوسی تیره توسط آدیداس رونمایی شد.

(۴ خرداد ۱۴۰۰) لباس اول ریور پلاته برای فصل ۲۰۲۲-۲۰۲۱ لیگ آرژانتین توسط آدیداس رونمایی شد.

پیراهن جدید با ترکیب ثابت همیشگی در زمینه سفید همراه با نوار مورب قرمز در جلو و پشت پیراهن ارائه شده است. یقه مشکی و سه خط روی شانه نیز قرمز هستند و نشان های مربوط به ۱۲۰ سالگی باشگاه ریورپلاته نیز در گوچه پایین پیراهن و همچنین پشت یقه درج شده است.

شورت و جوراب مشکی ترکیب لباس اول ریورپلاته در فصل ۲۰۲۲-۲۰۲۱ را کامل می کند.

لباس ریورپلاته ۲۰۲۴-۲۰۲۳

تیم کیتز – لباس سوم ریورپلاته برای فصل ۲۰۲۴ لیگ آرژانتین توسط آدیداس رونمایی شد. پیراهن سوم جدید در زمینه به رنگ مشکی همراه با دو نوار مواج سفید و قرمز محو شونده در قسمت جلوی پیراهن ارائه شده است. سه خط روی شانه سفید کار شده و نوار باریک قرمز در محدوده لبه آستین … ادامه مطلب لباس ریورپلاته ۲۰۲۴-۲۰۲۳

لباس ریورپلاته ۲۰۲۳-۲۰۲۲

تیم کیتز – لباس سوم ریور پلاته آرژانتین برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ توسط آدیداس رونمایی شد. پیراهن جدید با ترکیب کلیشه ای و سنتی ریورپلاته در زمینه به رنگ مشکی همراه با نوار پهن مورب قرمز در قسمت جلو و پشت پیراهن ارائه شده است. جزئیات نیمه راست پیراهن از قبیل سه خط روی شانه، نوار … ادامه مطلب لباس ریورپلاته ۲۰۲۳-۲۰۲۲

تغییر لوگوی ریورپلاته؛ تغییر بدون اعمال تغییر!

تیم کیتز – باشگاه ریورپلاته آرژانتین به طور رسمی از لوگوی جدید خود رونمایی کرد. فرم، اجزا و ترکیب رنگ لوگوی جدید تا حدود بسیار زیادی مشابه لوگوی قدیمی است با این تفاوت که در لوگوی جدید خطوط باریک وجه داخلی سپر لوگو و گرداگرد مخفف نام باشگاه (CARP) حذف شده است. در واقع این … ادامه مطلب تغییر لوگوی ریورپلاته؛ تغییر بدون اعمال تغییر!

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها