لباس اول لیورپول برای فصل ۲۱-۲۰۲۰

توسط

تیم کیتز – تصاویری از پیراهن جدید لیورپول برای فصل ۲۱-۲۰۲۰ که برای اولین بار از سوی نایک ارائه خواهد شد منتشر شده است.

بر پایه این تصاویر پیراهن جدید بر پایه مدل ۲۰۲۰ تیم های ملی تحت پوشش نایک با ترکیبی ساده در زمینه یکدست قرمز ارائه شده است. یقه و نوار لبه آستین به صورت دو رنگ فیروزه ای و سفید کار شده و نوار پهلو نیز سفید است.

لوگوی لیورپول و نایک و همچنین اسپانسر استاندارد چارترد همانند قبل به رنگ سفید است و نماد “۹۶” یادبود فاجعه هیلزبورو نیز در پشت پیراهن پایین یقه نقش بسته است.

تعویق مسابقات به دلیل شیوع ویروس کرونا رونمایی و عرضه لباس جدید لیورپول را بیش از سایر تیم ها به تاخیر خواهد انداخت، چرا که فصل تا پیش از تاریخ آغاز قرارداد لیورپول با نایک به اتمام نمی رسد.

بر اساس آنچه مقرر شده لیورپول تا پایان فصل لباس های نیوبالانس را به تن می کند، موضوعی که برنامه های بازاریابی نایک پیرامون لباس لیورپول را نیز تحت تاثیر قرار داده است.

 

به روز رسانی ۶ مرداد ۱۳۹۹

لباس سوم لیورپول ۲۰۲۵-۲۰۲۴؛ لوگوی وارونه نایک (تصویر جدید)

تیم کیتز – تصویر غیر رسمی جدید از لباس سوم لیورپول برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ منتشر شد. پیراهن سوم جدید در زمینه سفید همراه با یک گرافیک انتزاعی محو و ساختار جدید بافت تنفسی نایک در سطح پارچه ارائه شده است. یقه و نوار لبه آستین به رنگ قرمز با حاشیه سفید و خط زرد در … ادامه مطلب لباس سوم لیورپول ۲۰۲۵-۲۰۲۴؛ لوگوی وارونه نایک (تصویر جدید)

لباس دوم لیورپول ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصویر جدید)

تیم کیتز – تصویر جدید لباس دوم لیورپول برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ که از سوی نایک عرضه خواهد شد منتشر شد. پیراهن دوم جدید با ترکیبی ساده در زمینه یکدست به رنگ زغالی همراه با جزئیات فیروزه ای در قالب نوار لبه آستین و دوخت سرشانه ارائه شده است. نوار پهلو ترکیبی از سفید و فیروزه … ادامه مطلب لباس دوم لیورپول ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصویر جدید)

ویدیو | رونمایی لباس لیورپول ۲۰۲۵-۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس اول لیورپول برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ به عنوان آخرین لباس[اول] این تیم با برند نایک رسما رونمایی شد. ویدیو رونمایی لباس جدید سرخپوشان آنفیلد را در ادامه ببینید.

لباس لیورپول ۲۰۲۵-۲۰۲۴؛ آخرین بار با برند نایک

تیم کیتز - لباس اول لیورپول برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ به طور رسمی توسط نایک رونمایی شد. پیراهن جدید در زمینه به رنگ قرمز همراه با ترسیمی خطی باریک زرد رنگ از حروف تشکیل دهنده شعار معروف هواداران باشگاه لیورپول (You'll Never Walk Alone) در سطح پیراهن ارائه شده است. کلیت طرح لباس جدید از لباس … ادامه مطلب لباس لیورپول ۲۰۲۵-۲۰۲۴؛ آخرین بار با برند نایک

لیورپول در آستانه قرارداد با آدیداس

تیم کیتز – باشگاه لیورپول برای سومین بار در آستانه امضای قرارداد با آدیداس قرار گرفته است. قرارداد فعلی لیورپول با نایک در پایان فصل آینده(۲۰۲۵-۲۰۲۴) پس از ۵ سال به اتمام می رسد و از ابتدای فصل ۲۰۲۶-۲۰۲۵ آدیداس به عنوان تامین کننده لباس لیورپول کار خود را آغاز خواهد کرد. مدت قرارداد جدید … ادامه مطلب لیورپول در آستانه قرارداد با آدیداس

لباس لیورپول x لبرون جیمز ۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس ویژه مشترک لیورپول و لبرون جیمز نسخه سال ۲۰۲۴ توسط نایک رونمایی شد. پیراهن جدید در زمینه عمدتا به رنگ مشکی همراه با یک پترن طوسی حاوی باکس های راه راه و شطرنجی و ترکیب آن با لوگوی لیوربرد، مخفف شعار لیورپول(YNWA) و همچنین لوگو و شعار لبرون جیمز ارائه شده … ادامه مطلب لباس لیورپول x لبرون جیمز ۲۰۲۴

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

چقد شبیه یکی از لباس های بسکتبال تیم ملی در سالیان اخیره