لباس پاریسن ژرمن ۲۰۲۲-۲۰۲۱

توسط

تیم کیتز – لباس اول پاریس سن ژرمن برای فصل ۲۰۲۲-۲۰۲۱ که این بار تحت برندیگ جردن ارائه خواهد شد، احتمالا حدود ۱۰ روز دیگر رسما توسط نایک رونمایی خواهد شد.

پیراهن اول پاریس سن ژرمن ۲۰۲۲-۲۰۲۱ در زمینه به رنگ سرمه ای و بدون جزئیات قرمز در قالب بدنه اصلی ارائه شده است. محدوده نوار سنتی مرکز پیراهن این بار با دو نوار بی رنگ باریک مشخص شده که بین آنها یک پترن نقطه ای متراکم بی رنگ نیز به چشم می خورد.

یقه و نوار لبه آستین سفید با نوار قرمز و سرمه ای در مرکز آن است و برای اولین بار لوگوی ایر جردن بر روی لباس اول پاریس سن ژرمن در لیگ به جای لوگوی نایک خودنمایی خواهد کرد. همچنین احتمالا طرح شورت لباس جدید برگرفته از یکی از شورت های بسکتبال زمان بازی مایکل جردن خواهد بود.

تصاویر غیر رسمی که پیش از این منتشر شده بود:

تاریخ انتشار اولیه ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۸

به روز رسانی اول ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۹

به روز رسانی دوم ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۷

به روز رسانی سوم ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۱

لباس سوم پاریسن ژرمن ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر اولیه)

تیم کیتز – اولین تصاویر از لباس سوم پاریسن ژرمن برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ که تحت برندینگ جردن از سوی نایک عرضه خواهد شد، به طور غیر رسمی منتشر شد. پیراهن سوم جدید در زمینه به رنگ صورتی روشن همراه با یک نوار مشکی در مرکز پیراهن که در محدوده اسپانسر برش می خورد ارائه شده … ادامه مطلب لباس سوم پاریسن ژرمن ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر اولیه)

ویدیو | رونمایی لباس پاریسن ژرمن ۲۰۲۵-۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس اول PSG برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ به طور رسمی توسط نایک رونمایی شد. ویدیو رونمایی لباس جدید پاریسی ها را در ادامه ببینید.

لباس پاریسن ژرمن ۲۰۲۵-۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس اول پاریسن ژرمن برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ توسط نایک رونمایی شد. پیراهن جدید در زمینه به رنگ سرمه ای همراه با نوار پهن قرمز با حاشیه سفید در مرکز پیراهن که هر دو رنگ با افکت براش ترسیم شده، ارائه شده است. این نوار در محدوده اسپانسر (QATAR AIRWAYS) برش خورده و … ادامه مطلب لباس پاریسن ژرمن ۲۰۲۵-۲۰۲۴

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
5 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

تیم کیتز نمیدونی چرا نایک فقط تو پیراهن پاریس از جوردن استفاده میکنه تو هیچ کدوم از تیم های فوتبال دیگه این کار رو نمیکنه

سلام یعنی نایک میتونه از جردن تو لیگ انگلیس مثلا برا تاتنهام استفاده کنه؟

خیلی خوشگله