لباس پاریسن ژرمن ۲۰۲۲-۲۰۲۱

توسط

تیم کیتز – لباس اول پاریس سن ژرمن برای فصل ۲۰۲۲-۲۰۲۱ که این بار تحت برندیگ جردن ارائه خواهد شد، احتمالا حدود ۱۰ روز دیگر رسما توسط نایک رونمایی خواهد شد.

پیراهن اول پاریس سن ژرمن ۲۰۲۲-۲۰۲۱ در زمینه به رنگ سرمه ای و بدون جزئیات قرمز در قالب بدنه اصلی ارائه شده است. محدوده نوار سنتی مرکز پیراهن این بار با دو نوار بی رنگ باریک مشخص شده که بین آنها یک پترن نقطه ای متراکم بی رنگ نیز به چشم می خورد.

یقه و نوار لبه آستین سفید با نوار قرمز و سرمه ای در مرکز آن است و برای اولین بار لوگوی ایر جردن بر روی لباس اول پاریس سن ژرمن در لیگ به جای لوگوی نایک خودنمایی خواهد کرد. همچنین احتمالا طرح شورت لباس جدید برگرفته از یکی از شورت های بسکتبال زمان بازی مایکل جردن خواهد بود.

تصاویر غیر رسمی که پیش از این منتشر شده بود:

تاریخ انتشار اولیه ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۸

به روز رسانی اول ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۹

به روز رسانی دوم ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۷

به روز رسانی سوم ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۱

شاید شما دوست داشته باشید

۵ دیدگاه
 1. مهدی
  پاسخ

  تیم کیتز نمیدونی چرا نایک فقط تو پیراهن پاریس از جوردن استفاده میکنه تو هیچ کدوم از تیم های فوتبال دیگه این کار رو نمیکنه

  • تیم کیتز
   پاسخ

   همکاری جردن با پاریس سن ژرمن با هدف توسعه بازار این برند در اروپا بوده که فرانسه به عنوان یکی از شاخص ترین مراکز مد جهان به عنوان پایگاه اول انتخاب شده است. کالکشن های مشترک این دو نیز بیشتر متمرکز بر شاخه لایف استایل بوده است.

   • عرفان
    پاسخ

    سلام یعنی نایک میتونه از جردن تو لیگ انگلیس مثلا برا تاتنهام استفاده کنه؟

    • تیم کیتز
     پاسخ

     سلام، بسته به سیاست های تجاری کمپانی ها این اقدام ممکن است در هر تیمی اجرا شود.

 2. میثم
  پاسخ

  خیلی خوشگله

درج دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.