لباس چلسی ۲۰۲۳-۲۰۲۲

توسط

تیم کیتز – لباس سوم چلسی برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ به طور رسمی توسط نایک رونمایی شد.

پیراهن جدید در زمینه یکدست به رنگ بژ و بدون هیچگونه پترن رنگی ارائه شده است. بخش پشتی یقه به رنگ مشکی و نوار لبه آستین نیز مشکی و نارنجی است.

لوگوی باشگاه، نایک و اسپانسر ها “۳” همگی تک رنگ مشکی روی لباس درج شده اند و شورت هم رنگ پیراهن و جوراب بژ یا مشکی ترکیب لباس سوم چلسی در فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ را کامل می کند.


(۱۵ شهریور ۱۴۰۱) لباس دوم چلسی برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ توسط نایک رونمایی شد.

پیراهن جدید در زمینه سفید همراه با نوارهای افقی گرافیکی فیروزه ای رنگ با الهام از نماد شیر باشگاه چلسی و خطوط سرمه ای در حاشیه آنها ارائه شده است. نوار لبه آستین و همچنین لوگوی باشگاه، نایک و اسپانسر “۳” همگی به رنگ سرمه ای هستند.

شورت سفید و جوراب سرمه ای ترکیب لباس دوم چلسی در فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ را کامل می کند.


(۱۶ تیر ۱۴۰۱) لباس اول چلسی برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ توسط نایک رونمایی شد.

پیراهن اول چلسی ۲۰۲۳-۲۰۲۲ در زمینه به رنگ آبی همراه با یقه سفید ارائه خواهد شد. یقه به صورت دکمه ای است و نقوش گرافیکی برگرفته از نماد شیر لوگوی باشگاه به رنگ فیروزه ای بر روی یقه لباس جدید چلسی خودنمایی می کند.

لوگوی نایک نیز به رنگ سفید با استروک فیروزه ای است. شورت آبی و جوراب سفید ترکیب لباس اول چلسی در فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ را کامل می کند.


پیش بینی لباس چلسی ۲۰۲۳-۲۰۲۲

(۱۶ دی ۱۴۰۰)


کالکشن ۷۴ چلسی؛ بازآفرینی یک لباس قدیمی

تیم کیتز – باشگاه چلسی کالکشن جدید خود تحت عنوان “’۷۴ Range” را که در قالب آن یکی از لباس های متفاوت تاریخ باشگاه را بازآفرینی کرده، عرضه کرد. شاخص ترین آیتم مجموعه جدید نسخه بازتولید شده لباس دوم چلسی در فصل ۷۵-۱۹۷۴ است، لباسی سفید با دو نوار سبز و قرمز در مرکز آن … ادامه مطلب کالکشن ۷۴ چلسی؛ بازآفرینی یک لباس قدیمی

Infinite Athlete اسپانسر جدید لباس چلسی

تیم کیتز – شرکت تکنولوژی ورزشی Infinite Athlete رسما به عنوان اسپانسر جلوی پیراهن چلسی معرفی شد. به موجب این قرارداد که ارزش سالانه آن بالغ بر ۴۲ میلیون پوند خواهد بود، لوگو نوشته INFINITE ATHLETE به عنوان اسپانسر اصلی لباس مسابقه تیم مردان و زنان چلسی و همچنین روی آستین لباس های تمرینی نقش … ادامه مطلب Infinite Athlete اسپانسر جدید لباس چلسی

پیراهن پیش مسابقه چلسی ۲۰۲۴-۲۰۲۳

تیم کیتز - پیراهن پیش مسابقه سوم چلسی برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ از سوی نایک عرضه شده است. پیراهن جدید در زمینه با یک گرافیک مرکب از سرمه ای تیره و روشن به همراه مشکی که با خطوطی در بخش های مستطیلی تقسیم بندی شده اند ارائه شده است. لوگوی باشگاه چلسی، نایک و اسپانسر trivago … ادامه مطلب پیراهن پیش مسابقه چلسی ۲۰۲۴-۲۰۲۳

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
17 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

ولی خیلی خوشگله

از این حالت گرافیکی چرت نمیشه فهمید که قشنگه یانه

طرح رو یقه رو از پرسپولیس کپی کردن😂

😁😊😊😊

خدایی خیلی زشته 😂😂😂

لباسای چلسی رو گرجستان تولید میکنه ؟

نه نایکی که برای آمریکا است

نایک امسال طرحاش اصلا خوب نبوده

طرح کیت ها کاملا سلیقه ایه ولی واقعا امسال نایکی عالی بوده

اره اما پوما و آدیداس سنگ تموم گذاشتند

همون پوما و آدیداس هم همچین طرح های جالبی نداشتن امسال

واقعا نایک با چلسی خصومت شخصی داره.. خب دوس نداری قطع همکاری کن داداش این چیه میزنی😂😂.. اسپانسر فقط آدیداس و بس. نظر شخصی

نایک بیشتر تمرکز میکنه روی پترن مشترک گرافیکی هرساله لباس هاش و از طراحی ظاهری و بصری پیراهن غافل میشه. انتظار میره طراحی پیراهن ها مثل اتلتیکو مادرید شکیل و معقولانه باشه و ایده های جدید هر سال همه پسند در عین حال متنوع و زیبا باشه.

سلام تیم کیتز چرا لباس دوم چلسی رونمایی نمیشود

هفته دوم با این کیت بازی کرده بودن که
چرا تازه رونمایی کردن؟