لباس گالاتاسرای ۲۰۲۲-۲۰۲۱

توسط

تیم کیتز – لباس سوم گالاتاسرای برای فصل ۲۰۲۲-۲۰۲۱ رسما توسط نایک رونمایی شد.

پیراهن سوم گالاتاسرای در زمینه عمدتا به رنگ سفید شیری همراه با یک گرافیک محو در سایه ای تیره تر از زمینه ارائه شده است. لوگوی باشگاه با ترکیب نیم قرمزنیم زرد روی پیراهن نقش بسته و لوگوی نایک نیز قرمز است.(۲۳ تیر ۱۴۰۰) لباس اول و دوم گالاتاسرای برای فصل ۲۰۲۲-۲۰۲۱ به طور رسمی توسط نایک رونمایی شد.

پیراهن اول جدید در زمینه با ترکیب سنتی نیم قرمز و نیم زرد که این بار با مرز مورب از همدیگر جدا شده اند ارائه شده است، ترکیبی که با واکنش هواداران گالا و تیم های رقیب همراه بوده و لباس اول را به لباس موناکو و پیراهن پیش مسابقه را نیز به لباس سوم فصل گذشته یوونتوس تشبیه کرده اند!

آستین راست زرد و آستین چپ قرمز است و پشت پیراهن نیز یکدست زرد است. بر روی نوار پهلو عدد سال تاسیس باشگاه گالاتاسرای “۱۹۰۵” و چهار ستاره به نشانه بیش از ۲۰ قهرمانی این تیم در لیگ ترکیه(یک ستاره به ازای هر پنج قهرمانی) به صورت بی رنگ حک شده است. گالاتاسرای اولین و تنها تیم چهار ستاره فوتبال ترکیه است.

 

پیراهن دوم جدید با ترکیبی ساده در زمینه عمدتا مشکی همراه با دو نوار افقی زرد و قرمز در مرکز پیراهن ارائه شده است. شورت مشکی همراه با عدد سال تاسیس باشگاه و ستاره های لوگو روی نوار کناره و جوراب زرد ترکیب لباس دوم گالاتاسرای در فصل ۲۰۲۲-۲۰۲۱ را کامل می کند. 

شاید شما دوست داشته باشید

۱ دیدگاه
  1. حسن لایی خور
    پاسخ

    فکر کنم پترن نایک برای سال جدید این باشه، چون پارچه لباس لیورپول هم این بود

درج دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.