لباس گالاتاسرای ۲۰۲۲-۲۰۲۱ (پیراهن پیش مسابقه اضافه شد)

توسط

تیم کیتز – لباس سوم گالاتاسرای برای فصل ۲۰۲۲-۲۰۲۱ رسما توسط نایک رونمایی شد. (تصاویر پیراهن پیش مسابقه در انتهای مطلب قرار گرفت)

پیراهن سوم گالاتاسرای در زمینه عمدتا به رنگ سفید شیری همراه با یک گرافیک محو در سایه ای تیره تر از زمینه ارائه شده است. لوگوی باشگاه با ترکیب نیم قرمزنیم زرد روی پیراهن نقش بسته و لوگوی نایک نیز قرمز است.(۲۳ تیر ۱۴۰۰) لباس اول و دوم گالاتاسرای برای فصل ۲۰۲۲-۲۰۲۱ به طور رسمی توسط نایک رونمایی شد.

پیراهن اول جدید در زمینه با ترکیب سنتی نیم قرمز و نیم زرد که این بار با مرز مورب از همدیگر جدا شده اند ارائه شده است، ترکیبی که با واکنش هواداران گالا و تیم های رقیب همراه بوده و لباس اول را به لباس موناکو و پیراهن پیش مسابقه را نیز به لباس سوم فصل گذشته یوونتوس تشبیه کرده اند!

آستین راست زرد و آستین چپ قرمز است و پشت پیراهن نیز یکدست زرد است. بر روی نوار پهلو عدد سال تاسیس باشگاه گالاتاسرای “۱۹۰۵” و چهار ستاره به نشانه بیش از ۲۰ قهرمانی این تیم در لیگ ترکیه(یک ستاره به ازای هر پنج قهرمانی) به صورت بی رنگ حک شده است. گالاتاسرای اولین و تنها تیم چهار ستاره فوتبال ترکیه است.

 

پیراهن دوم جدید با ترکیبی ساده در زمینه عمدتا مشکی همراه با دو نوار افقی زرد و قرمز در مرکز پیراهن ارائه شده است. شورت مشکی همراه با عدد سال تاسیس باشگاه و ستاره های لوگو روی نوار کناره و جوراب زرد ترکیب لباس دوم گالاتاسرای در فصل ۲۰۲۲-۲۰۲۱ را کامل می کند. 

پیراهن پیش مسابقه گالاتاسرای ۲۰۲۲-۲۰۲۱ – اول

قرارداد گالاتاسرای با پوما؛ پایان همکاری با نایک پس از ۱۳ سال

تیم کیتز – باشگاه گالاتاسرای ترکیه برای تامین لباس خود از ابتدای فصل آینده با پوما قرارداد همکاری امضا کرد. قرارداد جدید از یکم جولای ۲۰۲۴(۱۱ تیرماه ۱۴۰۳) آغاز و به مدت ۵ فصل معتبر خواهد بود. ارزش پایه قرارداد سالانه پنج میلیون یورو و در مجموع ۲۵ میلیون یورو است و علاوه بر این … ادامه مطلب قرارداد گالاتاسرای با پوما؛ پایان همکاری با نایک پس از ۱۳ سال

لباس گالاتاسرای ۲۰۲۴-۲۰۲۳

تیم کیتز – لباس سوم گالاتاسرای ترکیه برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ توسط نایک رونمایی شد. پیراهن سوم جدید با ترکیب راه راه قرمز و زرد ساده همراه با یقه پولو و نوار لبه آستین قرمز ارائه شده است. پیراهن جدید در قسمت جلو شامل ۱۳ نوار راه راه است که به سیزده دانش آموز دبیرستان گالاتاسرای … ادامه مطلب لباس گالاتاسرای ۲۰۲۴-۲۰۲۳

پیراهن پیش مسابقه گالاتاسرای ۲۰۲۴-۲۰۲۳

 

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
9 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

فکر کنم پترن نایک برای سال جدید این باشه، چون پارچه لباس لیورپول هم این بود

چند روز دیگه لیگ برتر شروع می شه و هنوز از توپ جدید خبری نیست ، آیا قراره یک شرکت دیگه تأمین کننده توپ لیگ باشه یا که همین دربی استار هست ؟ و اینکه قراره توپ جدید رو نمایی بشه یا از همون توپ ساده فصل های گذشته استفاده می شه ؟ (تیم کیتز لطفاً جواب بده)

ممنون از پاسخ‌گویی‌تون 🙏

سلام یه سوال داشتم این که کیت های ۲۲ ( نایک ) معمولا نوار هایی هست و همرنگ لباسِ که تو کیت لیورپول و اینتر و بارسا و … هم هست بهش چه مدلی میگن ؟

منظورم پارچش هست که انگار یه پترن محو داره ( هم رنگ لباس )

خیلی ممنون 🙏