لباس گالاتاسرای ۲۰۲۳-۲۰۲۲

توسط

تیم کیتز – لباس سوم گالاتاسرای ترکیه برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ توسط نایک رونمایی شد.

پیراهن سوم جدید با ترکیبی بسیار ساده در زمینه سفید همراه با جزئیات قرمز تیره در قالب نوار لبه آستین و پهلو چپ و جزئیات زرد در قالب نوار لبه آستین و پهلو راست ارائه شده است. لوگوی باشگاه با چهار ستاره بالای آن و همچنین لوگوی نایک در سمت مقابل تک رنگ قرمز تیره هستند.


(۳۱ تیر ۱۴۰۱) لباس دوم گالاتاسرای ترکیه برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ توسط نایک رونمایی شد.

پیراهن دوم جدید در زمینه به رنگ مشکی همراه با یک پترن گرافیکی کریستالی که جلوه ای سه بعدی دارد ارائه شده است. نوار پهلو و آستین چپ به رنگ قرمز و نوار پهلو و آستین راست نیز به رنگ زرد کار شده است.

تاریخ انتشار اولیه ۴ خرداد ۱۴۰۰


(۲۷ خرداد ۱۴۰۱) لباس اول گالاتاسرای برای ۲۰۲۳-۲۰۲۲ توسط نایک رونمایی شد.

پیراهن اول جدید گالاتاسرای به مانند همیشه با ترکیب سنتی نیم قرمز و نیم زرد و این بار احتمالا با یک بافت گرافیکی محو از ترسیم هندسی شیر برگرفته از یکی از القاب باشگاه گالاتاسرای(شیرها) در زمینه ارائه شده است.

بخش جلویی و پشتی یقه و همچنین لبه گوشه پایین پیراهن نیز به رنگ مشکی است. پیراهن در محدوده پشت یکدست به رنگ زرد است و شورت و جوراب مشکی در حالی که نیمی از یک جوراب قرمز و نیمی از جوراب دیگر زرد است ترکیب لباس اول گالاتاسرای در فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ را کامل می کند.


قرارداد گالاتاسرای با پوما؛ پایان همکاری با نایک پس از ۱۳ سال

تیم کیتز – باشگاه گالاتاسرای ترکیه برای تامین لباس خود از ابتدای فصل آینده با پوما قرارداد همکاری امضا کرد. قرارداد جدید از یکم جولای ۲۰۲۴(۱۱ تیرماه ۱۴۰۳) آغاز و به مدت ۵ فصل معتبر خواهد بود. ارزش پایه قرارداد سالانه پنج میلیون یورو و در مجموع ۲۵ میلیون یورو است و علاوه بر این … ادامه مطلب قرارداد گالاتاسرای با پوما؛ پایان همکاری با نایک پس از ۱۳ سال

لباس گالاتاسرای ۲۰۲۴-۲۰۲۳

تیم کیتز – لباس سوم گالاتاسرای ترکیه برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ توسط نایک رونمایی شد. پیراهن سوم جدید با ترکیب راه راه قرمز و زرد ساده همراه با یقه پولو و نوار لبه آستین قرمز ارائه شده است. پیراهن جدید در قسمت جلو شامل ۱۳ نوار راه راه است که به سیزده دانش آموز دبیرستان گالاتاسرای … ادامه مطلب لباس گالاتاسرای ۲۰۲۴-۲۰۲۳

پیراهن پیش مسابقه گالاتاسرای ۲۰۲۴-۲۰۲۳

 

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
4 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

خیلی قشنگه

لایک داره

خوشم میاد

رنگ مشکی جلوی یقه اضافی به نظر میاد و جلوه‌ی بدی به لباس داده