لباس اول یوونتوس ۲۰۲۲-۲۰۲۱ + لباس دروازه بانی

توسط

تیم کیتز – لباس اول یوونتوس برای فصل ۲۰۲۲-۲۰۲۱ احتمالا طی روزهای آینده رسما توسط آدیداس رونمایی خواهد شد.

پیراهن اول جدید با بازگشت به ترکیب سابق در زمینه متشکل از نوارهای راه راه سیاه و سفید ارائه شده است. یقه و نوار لبه آستین سفید با حاشیه مشکی است و سه خط روی شانه نیز مشکی کار شده است.

به مناسبت دهمین سالگرد انتقال استادیوم خانگی یووه از دل آلپی به یوونتوس استادیوم(آلیانز) نقش ستاره در قالب پنج ضلعی و نقطه هایی در اطراف آن برگرفته از پیاده راه مشاهیر یووه در محوطه استادیوم جدید به صورت بسیار محو بر روی نوارهای مشکی به چشم می خورد.

همچنین جزئیات طلایی لباس قبلی که شامل لوگوی باشگاه، آدیداس و همچنین جیپ می شد در لباس جدید به سفید و سیاه تغییر رنگ داده است. شورت و جوراب سفید همراه با لوگو و جزئیات مشکی ترکیب لباس اول یوونتوس در فصل ۲۰۲۲-۲۰۲۱ را کامل می کند. یک شورت و جوراب جایگزین نیز به رنگ مشکی برای لباس جدید یووه تدارک دیده شده است.

 

لباس دروازه بانی یوونتوس ۲۰۲۲-۲۰۲۱

تاریخ انتشار اولیه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۰

به روز رسانی اول ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۴۸

لباس یوونتوس ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (پیش بینی)

تیم کیتز – طرح اولیه احتمالی لباس اول، دوم و سوم یوونتوس برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ که توسط آدیداس عرضه خواهد شد به طور غیر رسمی منتشر شد. پیراهن اول جدید احتمالا در زمینه با ترکیب راه راه مشکی و سفید ساده و نسبتا پهن ارائه خواهد شد. محدوده آستین ها سفید و سه خط روی … ادامه مطلب لباس یوونتوس ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (پیش بینی)

LFSTLR؛ کالکشن لایف استایل لباس سوم پنج تیم بزرگ آدیداس

تیم کیتز – مجموعه جدید لباس های لایف استایل آدیداس بر پایه طرح لباس سوم ۵ باشگاه بزرگ تحت پوشش این برند آلمانی تحت عنوان “LFSTLR” یا همان مخفف Lifestyler رونمایی شد. این کالکشن که برای پنج تیم آرسنال، بایرن مونیخ، رئال مادرید، منچستریونایتد و یوونتوس طراحی و عرضه شده شامل اقلام مختلفی است که … ادامه مطلب LFSTLR؛ کالکشن لایف استایل لباس سوم پنج تیم بزرگ آدیداس

لباس یوونتوس ۲۰۲۴-۲۰۲۳

تیم کیتز – لباس سوم یوونتوس برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ به زودی توسط آدیداس رونمایی خواهد شد. پیراهن سوم جدید در زمینه یکدست به رنگ مشکی همراه با جزئیات طوسی تیره در قالب سه خط روی شانه و نوار پهلو و لبه پشتی ارائه شده است. نوار لبه آستین و همچنین لوگوی باشگاه یوونتوس و آدیداس … ادامه مطلب لباس یوونتوس ۲۰۲۴-۲۰۲۳

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
2 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

سیاه رنگ مناسبی برا اسپانسر نیست

هر چقدر کمتر توی ذوق بزنه، بهتره!