لباس ایتالیا برای سال ۲۰۲۳ + لباس دروازه بانی و پیراهن پیش مسابقه

توسط

(۲۷ دی ۱۴۰۱) لباس اول و دوم تیم ملی ایتالیا برای سال ۲۰۲۳ که برای اولین بار از سوی آدیداس ارائه می شود رسما رونمایی شد.

پیراهن اول جدید در زمینه به رنگ آبی لاجوردی همراه با یک گرافیک انتزاعی متشکل از رگه های محو در سایه ای نزدیک به زمینه ارائه شده است. سه خط روی شانه سفید کار شده و جزئیات طلایی رنگ نیز در حاشیه یقه و نوار لبه آستین به چشم می خورد.

به عنوان یک آیتم مرتبط با کشور ایتالیا نوار پهلو که تا لبه پشتی پیراهن امتداد دارد نیز مرکب از سه رنگ سبز، سفید و قرمز است. از دیگر نکات لباس جدید ایتالیا می توان به استفاده از لوگوی جدید آتزوری و همچنین لوگوی آدیداس با شمایل جدید اشاره کرد.

شورت و جوراب آبی با گرافیک مشابه پیراهن به همراه یک شورت سفید جایگزین ترکیب لباس اول ایتالیا در سال ۲۰۲۳ با برند آدیداس را کامل می کند.

پیراهن دوم جدید ایتالیا نیز در زمینه عمدتا سفید همراه با یک افکت سنگ مرمر به رنگ سرمه ای با رگه های جزئی طلایی رنگ در بین آنها ارائه شده است. یقه، سه خط روی شانه، نوار لبه آستین و پهلو و همچنین لوگوی آدیداس هم به رنگ سرمه ای است.

محدوده پشت پیراهن یکدست سفید و نام کشور “ITALIA” به مانند لباس اول در پشت یقه نوشته شده است. شورت و جوراب سفید با سه خط و جزئیات سرمه ای به همراه یک شورت جایگزین سرمه ای ترکیب لباس دوم ایتالیا در سال ۲۰۲۳ را کامل می کند.

لباس دروازه بانی ایتالیا ۲۰۲۳ – آدیداس

پیراهن پیش مسابقه ایتالیا ۲۰۲۳ + نسخه زمستانی

شاید شما دوست داشته باشید

16 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

اینجا که میشد از سه خط برای پرچم ایتالیا استفاده کنه یا کلا حذفش کنه ادیداس که نوشته خودشو حذف کرد

من رو که یاد طراحیای یوسف جامه انداخت

ادیداس. همیشه بهترین بوده اما جدیدا داخل طراحی ها خیلی داره کم کاری میکنه یه جورایی میخواد مثل مدل و دوخت کیت های ۲۰۱۸ حرفه ایی بودن رو توی ساده بودن جا بده که به نظرم این حرکت مثل حرکت کردن روی یه نخ گاها موفق و گاها نه و فکر میکنم این موضوع فقط توی کار الگو موفق باشه البته ادیداس هم شلوغ کاری هاشو انجام داده مثل الگو دوخت های ۲۰۰۶ و الان که این سادگی یکمم نو اوری اومده کنارش خیلی خوب تر شده اما اون سمت داستان طراحی طراحی های ادیداس داره زیادی ضعیف و دم دستی میشه به خصوص این طرح که واقعا عجیبه جدا از این که این طرح اصلا مناسب تیم ملی بنگلادش هم نیست چون هیچ نمادی از کشور نداره و اینکه و پترنش رو میشه داخل فری پیک هم پیدا کرد حتی رنگ کیت هم اون ایتالیا ی همیشگی نیست درکل امسال قراره با کیت ایتالیا کلی حرص بخوریم

منم موافقم طرح ساده است. اما احتمالا برندها برنامه‌های بلند مدت دارند. یعنی همه ایده‌هاشون رو برای سالی که مسابقات خاصی تیم نداره خرج نمیکنن. نگه میدارن مثلا برای سال یورو.

خیلی بده اصلا از آدیداس انتظار چنین چیزی رو نداشتم تو این چند سال اخیر تو بحث طراحی افت چشمگیری داشته، ضمناً لوگو جدید تیم ملی ایتالیا هم اصلا جلوه خوبی نداره

لباس دوم اگر همین باشه واقعا جذابه
البته یه شباهت هایی با کیت آرسنال توی فصل ۲۰۲۰ _۲۰۲۱ داره

لوگوی فدراسیون ایتالیا
ازسال۹۰بارهاشاهدتغییرلوگودرلباسهای وهمه اجزای مربوط به فدراسیون فوتبال ایتالیاهستیم درحالی که هرکدامش ازحتی بعدی بهتروزیباتربودند امابازهم دچارتغییرات میشه!این ازروحیه زیبایی طلبی اونها میادکه وقتی بالوگوی فچل فدراسیون فوتبال مقایسه میکنیم که البته فقط هست که خالی نباشه ونگن لباس یه تیم محلیه!انگارسالهاست حتی یکنفرحتی یکنفرتوی این دستگاه طیول نیومده که قدیک نخودازاین مسائل بدیهی دنیای فوتبال که مستقیم به مسائل مارکتینگ ودرآمدزایی مربوطه مطلع باشه!انگاردراین برهوت هیچ ادم حرفه ای وکاردان وبادانشی پیدانیست!فقط هستن که باری باشن بردوش فوتبال!فرضااگه مثلا تاج بودونبودش چه فرقی داره!واقعا فوتبال چه نفعی ازوجودتاج ها میبره!تنها این بنجلهای بیکاره ازاین برنددارن مشهورمیشن وبدهی پشت بدهی اختلاس پشت اختلاص حاصل بودن ننگین اینهاست بخدا این لوگوی تیم ملی یک فاجعه درعصرنوینه!یک توپ چل تیکه یه پرچم ویه حصارکه این دوتاروبایک خط معرفی بره برای حبس ابد!واقعا انگاراین نمادملی فوتبال درحصرابدی بنجلها واحمقها گیرافتاده درهمه ابعاد وجودی…آرزوی آزادی فوتبال رودارم ازچنگ این ابلهان

هیچ حس خوبی به ادیداس برای پیراهن ایتالیا ندارم. گند میزنه تو طراحی خاص ایتالیا

خداییش قشنگه

واقعا خسته نباشه آدیداس
لباس اول که هیچ خلاقیتی نداره و بارها دیده شده توی کیت تیم های مختلف، در ضمن به قدری باف تنفسی رو بزرگ کار کرده که طرح خود کیت رو تحت الشعاع قرار میده
کیت دوم رو هم که از آرسنال دو فصل پیش اسکی رفته
صد رحمت به پوما، تازه لوگوی قبلی بهتر هم بود

ناپولی کیت ولنتاین زده😐

آقای آدیداس آخرش بافت تنفسی بزرگ یا پترن محو؟ ۲ تاش که با هم نمیشه آخه عزیز من

شده دیگه ببین

شده ولی خوب نشده

به امید قهرمانی های دوباره

چه خوشگل و چشم نواز
آدیداس مثل همیشه گل کاشته