لباس بایر لورکوزن ۲۰۲۳-۲۰۲۲

توسط

تیم کیتز – لباس دوم و سوم بایر لورکوزن برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ توسط کاستوره رونمایی شد.

لباس دوم جدید در زمینه با یک پترن گرافیکی متشکل از نوارهای شکسته طوسی و مشکی در سراسر پیراهن ارائه شده است. لوگوهای تک رنگ سفید و خطوط باریک قرمز بر روی یقه و نوار لبه آستین جزئیات پیراهن دوم جدید یاران سردار آزمون در تیم لورکوزن را کامل می کند.

لباس سوم نیز با ترکیبی ساده در زمینه یکدست سفید همراه با جزئیات قرمز از قبیل نوار باریک روی یقه و نوار لبه آستین و همچنین گوشه پایین سمت چپ پیراهن و جزئیات مشکی در همین قسمت ها در سمت راست ارائه شده است.


(۱۵ تیر ۱۴۰۱) لباس اول بایر لورکوزن برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ به زودی توسط تامین کننده جدید لباس این تیم یعنی کاستوره رونمایی خواهد شد.

پیراهن جدید در زمینه به رنگ قرمز همراه با نوارهای گرافیکی محو با افکت اکولایزر مانند به صورت افقی در جلو و پشت پیراهن ارائه شده است. یقه و نوار لبه آستین نیز مشکی و سفید کار شده است.

شورت قرمز و در کنار آن یک شورت جایگزین مشکی ترکیب لباس اول یاران سردار آزمون در فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ را کامل می کند.

لورکوزن پیش از این به مدت ۶ فصل لباس های جاکو را بر تن می کرد.

شاید شما دوست داشته باشید

۴ دیدگاه
 1. Arash por
  پاسخ

  با سلام تیم کیتز یه سوالی داشتم فرانکفورت هر سال یه رنگ میپوشید گفتید چون دوتا باشگاه بوده قبلن آیا لورکوزن هم چنین شرایطی داشته چون هر سال یه رنگ میپوشید یا قرمز یا مشکی یا ترکیبی اگه میشه تیم کیتز بهم بگید چرا

  • تیم کیتز
   پاسخ

   سلام، قرمز و مشکی رنگ هایی است که در بدو تاسیس باشگاه انتخاب شده. این دو رنگ احتمالا از نشان ناحیه لورکوزن برداشت شده است.

 2. امیر حسین صادق
  پاسخ

  از لباس این فصل بایر لورکوزن خوشم اومد . کاستوره خوب کار می‌کنه . طرح یقه و طرح لباس جمع و جوره . مثل جاکو که انگار چند تا تیکه لباس به هم وصل کردن نیست .

 3. مهیار
  پاسخ

  اصلا از توی تصویر سوای ظاهر شکیلش کیفیت فریاد میزنه

درج دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.