لباس بایر لورکوزن ۲۰۲۳-۲۰۲۲

توسط

تیم کیتز – لباس دوم و سوم بایر لورکوزن برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ توسط کاستوره رونمایی شد.

لباس دوم جدید در زمینه با یک پترن گرافیکی متشکل از نوارهای شکسته طوسی و مشکی در سراسر پیراهن ارائه شده است. لوگوهای تک رنگ سفید و خطوط باریک قرمز بر روی یقه و نوار لبه آستین جزئیات پیراهن دوم جدید یاران سردار آزمون در تیم لورکوزن را کامل می کند.

لباس سوم نیز با ترکیبی ساده در زمینه یکدست سفید همراه با جزئیات قرمز از قبیل نوار باریک روی یقه و نوار لبه آستین و همچنین گوشه پایین سمت چپ پیراهن و جزئیات مشکی در همین قسمت ها در سمت راست ارائه شده است.


(۱۵ تیر ۱۴۰۱) لباس اول بایر لورکوزن برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ به زودی توسط تامین کننده جدید لباس این تیم یعنی کاستوره رونمایی خواهد شد.

پیراهن جدید در زمینه به رنگ قرمز همراه با نوارهای گرافیکی محو با افکت اکولایزر مانند به صورت افقی در جلو و پشت پیراهن ارائه شده است. یقه و نوار لبه آستین نیز مشکی و سفید کار شده است.

شورت قرمز و در کنار آن یک شورت جایگزین مشکی ترکیب لباس اول یاران سردار آزمون در فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ را کامل می کند.

لورکوزن پیش از این به مدت ۶ فصل لباس های جاکو را بر تن می کرد.

ویدیو | رونمایی لباس بایر لورکوزن ۲۰۲۵-۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس بایر لورکوزن برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ توسط کاستوره رونمایی شد. ویدیو رونمایی از لباس جدید قهرمان فصل اخیر بوندسلیگا را در ادامه ببینید.

لباس لورکوزن ۲۰۲۵-۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس اول بایر لورکوزن مدافع عنوان قهرمانی بوندسلیگا آلمان برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ توسط کاستوره رونمایی شد. پیراهن اول جدی در زمینه به رنگ قرمز همراه با یک گرافیک متشکل از ترکیب نقشه و المان های شهر لورکوزن از جمله لوزی لوزی های برج آب در قسمت جلوی پیراهن ارائه شده است. محدوده … ادامه مطلب لباس لورکوزن ۲۰۲۵-۲۰۲۴

لباس بایر لورکوزن ۲۰۲۴-۲۰۲۳

تیم کیتز – لباس سوم بایر لورکوزن برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ توسط کاستوره رونمایی شد. پیراهن اول جدید در زمینه به رنگ آبی آسمانی همراه با افکت سنگ مرمر به رنگ سفید پراکنده در سطح پیراهن ارائه شده است. یقه و نوار لبه آستین مشکی با یک خط سفید در مرکز آن است و شورت مشکی … ادامه مطلب لباس بایر لورکوزن ۲۰۲۴-۲۰۲۳

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
4 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

با سلام تیم کیتز یه سوالی داشتم فرانکفورت هر سال یه رنگ میپوشید گفتید چون دوتا باشگاه بوده قبلن آیا لورکوزن هم چنین شرایطی داشته چون هر سال یه رنگ میپوشید یا قرمز یا مشکی یا ترکیبی اگه میشه تیم کیتز بهم بگید چرا

از لباس این فصل بایر لورکوزن خوشم اومد . کاستوره خوب کار می‌کنه . طرح یقه و طرح لباس جمع و جوره . مثل جاکو که انگار چند تا تیکه لباس به هم وصل کردن نیست .

اصلا از توی تصویر سوای ظاهر شکیلش کیفیت فریاد میزنه