لباس بلژیک برای جام جهانی ۲۰۲۲

توسط

تیم کیتز – لباس اول و دوم تیم ملی بلژیک برای رقابت های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر توسط آدیداس رونمایی شد.

پیراهن اول جدید در زمینه به رنگ قرمز و در محدوده یقه و آستین ها مشکی است. یک تصویر گرافیکی از شعله آتیش بر روی دو آستین از مواردی است که ایجاد تمایز کرده است که احتمالا به لقب تیم ملی زنان بلژیک “شعله های سرخ” اشاره دارد.

سه خط روی شانه قرمز و نوار پهلو و لبه پشتی نیز مشکی است. شورت مشکی با جزئیات قرمز به همراه جوراب قرمز و مشکی با طرح آتش مشابه آستین ها ترکیب لباس اول بلژیک در جام جهانی ۲۰۲۲ را کامل می کند.

 

پیراهن دوم بلژیک نیز با ظاهری خاص در زمینه سفید همراه با جزئیات رنگارنگ که علاوه بر نوار لبه آستین، نوار پهلو و حاشیه یقه در دل لوگوی فدراسیون فوتبال بلژیک و آدیداس نیز نمود پیدا کرده ارائه شده است.

شورت و جوراب سفید با جزئیات و لوگوهای رنگارنگ در حالی ترکیب لباس دوم بلژیک در جام جهانی ۲۰۲۲ را کامل می کند که یک شورت جایگزین که سرتاسر آن با طرح رنگارنگ مشابه جزئیات لباس پوشانده شده نیز از سوی آدیداس ارائه شده که احتمالا صرفا مختص عرضه هواداری است و در مسابقات رسمی بلژیک مورد استفاده قرار نخواهد گرفت.

فونت شماره و نام بازیکنان نیز از دیگر جزئیات لباس دوم جدید بلژیک است که جزئیات گرافیکی رنگارنگ را در دل خود می بیند.

شاید شما دوست داشته باشید

۳ دیدگاه
 1. heli
  پاسخ

  لباس اول طرح جالبی داره مخصوصا طرح آتش روی جوراب و آستین لباس جالبه ولی لباس دوم چنگی به دل نمیزنه مخصوصا شورتش خیلی خز و خیله 😂🤣

 2. مهرداد
  پاسخ

  یاد لباس ژاپن تو جام ۹۸ افتادم.

 3. WORLD CUP
  پاسخ

  فقط کیت اول 🔥

درج دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.