لباس بنفیکا ۲۰۲۴-۲۰۲۳

توسط

تیم کیتز – لباس سوم بنفیکا برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ توسط آدیداس رونمایی شد.

پیراهن جدید در زمینه سفید همراه با جزئیات قرمز در قالب سه خط روی شانه و حاشیه یقه ارائه شده است. به عنوان یک آیتم خاص نوار و پنل پهلو با ترکیبی رنگارنگ مرکب از پنج رنگ به کار رفته در لوگوی باشگاه بنفیکا پوشش داده شده است.


(۱۲ تیر ۱۴۰۲) لباس دوم بنفیکا برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ توسط آدیداس رونمایی شد.

پیراهن دوم جدید در زمینه به رنگ مشکی همراه با پنج خط باریک در مرکز پیراهن در پنج رنگ قرمز، سبز، سفید، زرد و آبی برگرفته از رنگ های تشکیل دهنده لوگوی باشگاه بنفیکا ارائه شده است.

سه خط روی شانه، نوار پهلو و لبه پشتی، نوار حاشیه یقه و همچنین لوگوی آدیداس و اسپانسر(Emirates FLY BETTER) همگی جزئیاتی هستند که به رنگ سفید کار شده اند.


(۷ خرداد ۱۴۰۲) لباس اول بنفیکا قهرمان فصل اخیر لیگ پرتغال برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ توسط آدیداس رونمایی شد.

پیراهن اول جدید با ترکیبی ساده در زمینه یکدست به رنگ قرمز همراه با یقه و نوار لبه آستین سفید و قرمز ارائه شده است. سه خط روی شانه سفید کار شده و نوار کناری و لبه پشتی نیز طلایی رنگ است.

لباس بنفیکا ۲۰۲۵-۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس اول بنفیکا برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ لیگ پرتغال توسط آدیداس رونمایی شد. پیراهن اول جدید به مانند اغلب دفعات با ترکیبی ساده در زمینه به رنگ قرمز همراه با جزئیات سفید این بار در قالب سه خط روی شانه و بخش جلویی یقه ارائه شده است. خطوط باریک در دل بافت پارچه … ادامه مطلب لباس بنفیکا ۲۰۲۵-۲۰۲۴

لباس بنفیکا ۲۰۲۳-۲۰۲۲

تیم کیتز – لباس دوم و سوم بنفیکا برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ توسط آدیداس رونمایی شد. پیراهن دوم جدید در زمینه به رنگ زرد همراه با یک پترن محو گرافیکی با ساختار زیگزاگی در قسمت جلو و آستین ها ارائه شده است. سه خط روی شانه و همچنین لوگوی باشگاه، آدیداس و اسپانسر(Emirates FLY BETTER) همگی … ادامه مطلب لباس بنفیکا ۲۰۲۳-۲۰۲۲

لباس بنفیکا ۲۰۲۲-۲۰۲۱

 

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
9 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

زحمت کشیدی ادیداس🙄

عالیه

لباس دوم خیلی قشنگه⚡

لعنت به لگ بت
واقعا دیگه حال به هم زن شدن

چه ربطی داشت الان

چرا قیمه ها رو می‌ریزی تو ماستا

مایل به LGBT؟😂😂

آخه چه ربطی داره؟
رنگهایی که داخل لوگوشونه رو تو کیتاشون استفاده کردن که بنظر جذاب هم میاد.

کیت اول رو چجوری میشه خرید؟؟