لباس دروازه بانی یوونتوس برای فصل ۱۸-۲۰۱۷

توسط

تیم کیتز – لباس دروازه بانی جدید تیم فوتبال یوونتوس ایتالیا برای فصل ۱۸-۲۰۱۷ به دنبال لباس اول این تیم توسط آدیداس رونمایی شد.

پیراهن دروازه بانی جدید با طرحی بسیار ساده با یقه هفت در زمینه یکدست به رنگ آبی روشن همراه با سه خط سفید بر روی شانه ارائه شده است. پیش بینی می شود این پیراهن با شورت و جوراب هایی به همین رنگ با جزئیات سفید مورد استفاده جانلوئیجی بوفون قرار بگیرد.

تصاویر بیشتر از پیراهن دروازه بانی یوونتوس در فصل ۱۸-۲۰۱۷ را در گالری عکس مشاهده نمایید.

 

ویدیو | رونمایی لباس یوونتوس ۲۰۲۵-۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس اول یوونتوس برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ توسط آدیداس رونمایی شد. ویدیو رونمایی از لباس جدید بیانکونری با الهام از فرود بر روی ماه را در ادامه ببینید.

لباس یوونتوس ۲۰۲۵-۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس اول یوونتوس برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ رسما توسط آدیداس رونمایی شد. پیراهن اول جدید با ترکیب راه راه مشکی و سفید ساده و نسبتا پهن ارائه شده است. محدوده آستین ها سفید و سه خط روی شانه، درز آستین و پهلو نیز به رنگ مشکی خواهد بود و یقه نیز ترکیبی از … ادامه مطلب لباس یوونتوس ۲۰۲۵-۲۰۲۴

لباس دوم یوونتوس ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر رسمی)

تیم کیتز – لباس دوم یوونتوس برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ به زودی به طور رسمی توسط آدیداس رونمایی خواهد شد. پیراهن دوم جدید با یک گرافیک انتزاعی مرکب از زرد و سفید در سرتاسر پیراهن ارائه شده است. پنل سه گوش جلو و پشت شانه، محدوده پهلو و قسمت پایین پشت پیراهن از جمله بخش های … ادامه مطلب لباس دوم یوونتوس ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر رسمی)

 

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها