لباس دورتموند ۲۰۲۳-۲۰۲۲

توسط

تیم کیتز – لباس جدید دورتموند ویژه رقابت های لیگ قهرمانان اروپا و جام حذفی آلمان ۲۰۲۳-۲۰۲۲ توسط پوما رونمایی شد.

پیراهن جدید در زمینه به رنگ زرد همراه با یقه مشکی و نوارهای مورب متشکل از خطوط سیاه و سفید در محدوده شانه ارائه شده است. این نوارها که ترکیبی نزدیک به طرح های آدیداس در دهه ۸۰ و ۹۰ میلادی را در ذهن تداعی می کند در سمت راست تا پایین لوگوی پوما امتداد دارند اما در زمیت چپ قبل از رسیدن به لوگوی دورتموند قطع می شوند.


(۱۶ تیر ۱۴۰۱) لباس دوم دورتموند برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ رسما توسط پوما رونمایی شد.

پیراهن دوم جدید در زمینه مشکی و در نیمه راست با یک پترن متشکل از فضاهای شطرنجی در ابعاد و اندازه های مختلف ارائه شده است. یقه و نوار لبه آستین نیز با ترکیبی از مشکی و زرد کار شده و لوگوی اسپانسر “۱&1” نیز در قالب مربع سفید روی پیراهن درج شده است.

پیراهن جدید دورتموند به شکل متناوب و بسته به موقعیت با یکی از شورت های زرد یا مشکی ست خواهد شد.


(۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱) لباس اول دورتموند برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ رسما توسط پوما رونمایی شد.

پیراهن دورتموند برای فصل جدید در زمینه عمدتا به رنگ زرد همراه با نوارهای راه راه مشکی ارائه شده که در مرکز پیراهن محدوده لوگوی اسپانسر ۱&1 قطع می شوند. یک پترن هندسی محو نیز در داخل نوارهای مشکی به چشم می خورد.

یقه و نوار نسبتا پهن در لبه آستین به رنگ مشکی است و لوگوی پوما نیز به رنگ زرد با استروک مشکی روی پیراهن نقش بسته است. شورت مشکی و جوراب زرد ترکیب لباس اول دورتموند در فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ را کامل می کند.


علاوه بر این یک شورت زرد و جوراب مشکی جایگزین نیز برای مواقع لزوم تدارک دیده شده است.

پیراهن پیش مسابقه دورتموند ۲۰۲۳-۲۰۲۲

ویدیو | رونمایی لباس دورتموند ۲۰۲۵-۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس اول دورتموند برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ به طور رسمی توسط پوما رونمایی شد. ویدیو رونمایی لباس جدید زنبورها را در ادامه ببینید.

لباس دورتموند ۲۰۲۵-۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس اول بروسیا دورتموند برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ توسط پوما رونمایی شد. پیراهن اول جدید در زمینه به رنگ زرد همراه با خطوط مشکی که در محدوده اسپانسر با شیب ملایمی به شکل V برش می خورند ارائه شده است. یقه، آستین ها و همچنین تکه نوار پهلو نیز به رنگ مشکی کار … ادامه مطلب لباس دورتموند ۲۰۲۵-۲۰۲۴

لباس ویژه ۵۰ سالگی استادیوم دورتموند

تیم کیتز – لباس ویژه پنجاهمین سال بهره برداری از استادیوم خانگی دورتموند “وستفالن” در فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ به زودی رسما توسط پوما رونمایی خواهد شد. پیراهن جدید تحت عنوان “Westfalenstadion” در قسمت میانی به رنگ مشکی و در کناره ها زرد است و یک پترن گرافیکی حاصل ادغام سایه تک رنگ از چهار بخش مختلف … ادامه مطلب لباس ویژه ۵۰ سالگی استادیوم دورتموند

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
5 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

زیبا و بی نقص واقعا همه چیز عالی و به اندازه است

اگر پترن داخل نوار های مشکلی یکم واضح تر می‌شد شاید کیت بهتری بود چون این جوری لباس از دور و یا نمای کلی خیلی ساده به نظر می‌رسه

نمیشد اون لوگوی اسپانسر رو از اون حالت مربعی در بیارن فقط نوشته باشه چیه اون مربعه آخه آدم یاد تبلیغای ایرانسل میفته

توی لباس دوم لوگوی اسپانسر تو ذوق میزنه و لباس رو زشت کرده

چطوری میشه تهیه کرد؟