لباس دوم اینتر ۲۰۲۲-۲۰۲۱؛ چرا اینتر مجبور به حذف تصویر مار شد؟

توسط

تیم کیتز – اینتر در دیدار مرحله گروهی لیگ قهرمانان ۲۰۲۲-۲۰۲۱ مقابل شاختار از سوی یوفا ملزم به حذف تصویر مار از روی پیراهن دوم خود شد.

در قوانین لباس و تجهیزات یوفا در ارتباط با پترن روی لباس گفته شده که طرح به کار رفته به عنوان پترن نباید حاوی هیچگونه تصویر، تصویرسازی یا نمادها باشد. در ادامه تاکید شده که هر پترنی که این الزامات را برآورده نکند به عنوان یک عنصر تزئینی در نظر گرفته می شود.

در مورد لباس اول اینتر پترن برگرفته از پوست مار که روی پیراهن به کار رفته از سوی یوفا غیر تصویری شناخته شده و مورد تایید قرار گرفته است.

تغییر بزرگ در لباس اینتر؛ تصویر مار حذف شد!

(۶ مهر ۱۴۰۰) اینتر میلان در اولین مورد استفاده از لباس دوم خود در فصل ۲۰۲۲-۲۰۲۱ لیگ قهرمانان اروپا مجبور به اعمال یک تغییر اساسی در آن شد.

اینتر در دیدار خارج از خانه مقابل شاختار از سوی یوفا ملزم به حذف تصویر مار از روی پیراهن دوم شد. البته تصویر بسیار محو گرافیک مار روی لباس بازیکنان اینتر در این مسابقه به چشم می خورد و هنوز مشخص نیست این طرح به صورت اورژانسی از روی پیراهن پاک شده و به این روز افتاده یا اینکه لباس به تازگی و بر مبنای قوانین یوفا با گرافیک کمرنگ تولید شده است.

این تغییر ناشی از قوانین یوفا بوده چرا که اینتر پیش از این در سری A مقابل فیورنتینا لباس دوم خود را بدون مشکلی بر تن کرده بود. هنوز مشخص نیست با استناد به کدام بند قانونی این تغییر در لباس دوم اینتر اعمال شده است.(به روز رسانی خواهد شد)

لباس دوم اینتر ۲۰۲۲-۲۰۲۱

(۴ مرداد ۱۴۰۰) لباس دوم اینتر میلان برای فصل ۲۰۲۲-۲۰۲۱ به طور رسمی توسط نایک رونمایی شد.

پیراهن دوم جدید با الهام از طرح لباس دوم اینتر در فصل ۲۰۱۱-۲۰۱۰ در زمینه سفید همراه با تصویر گرافیکی مار به عنوان نماد باشگاه اینتر به صورت پراکنده در قسمت های مختلف پیراهن ارائه شده است.

یقه دو رنگ آبی و مشکی، نوار لبه آستین آبی با حاشیه مشکی ونوار پهلو نیز مشکی است. لوگوی جدید اینتر نیز به صورت تک رنگ مشکی بر روی سینه نصب شده است.


شاید شما دوست داشته باشید

14 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

خیلی خوبه

زیباست ولی بنظر میاد اینتر یکم مار زده شده و تو استفاده از اِلمان مار ، دچار افراط شده!

تیم کیتز لباس امسال لیون شبیه به لیاس پارسال هامبورگه فقط رنگ قرمز آبی لیون جای مشکی آبی هامبورگ رو گرفته حتی اسپانسراشون که هر دو فلای امیراتسه تو یک نقطه ی یکسان در لباس قرار گرفتن. از آئیئاس بعید بود رو دست خودش کپی کنه

لباس -آدیداس

طرح مار تو لباس اول بی نظیره ولی به نظرم تو لباس دوم میتونست بهتر کار بشه ولی ترکیب رنگی عالیه

تیم کیتز یه سوال ، اگه دقت کنی تو یورو تیم هایی که لباس آدیداس میپوشن رو مرکز سینه یه علامت خاصی هست که برای هر تیم هم متفاوت ظاهرا ، میخواستم بدونم شما میدونید اینا چی هستن

تبلیغ توکن (ارز دیجیتال) هواداری اختصاصی باشگاه، نکته جالب این لباس هست!

امشب بازی اینتر با شاختار رو دیدم ، واقعا حالم بهم خورد از این لباس 😐 آخه واقعاً به چه دلیل یوفا اجازه لباس طرح مار رو نداد 😐

واقعا برا چی این نماد حذف شد؟
چه اشکالی داشت آخه
کیت به اون قشنگی رو زدن نابود کردن

منم دیدم‌😐

فکر کنم به خاطر اینکه طرح دوتا آستین متفاوت میشد، بهش اجازه ندادن از این طرح استفاده کنه

خداروشکر،ای اف سی از این مسخره بازی ها در نمیاره

اگه ای اف سی از این مسخره بازیا در نیاره خود تیم ها عرضه چنین طرح هارو ندارن