لباس دوم منچسترسیتی برای فصل ۲۱-۲۰۲۰

توسط

تیم کیتز – لباس دوم جدید تیم فوتبال منچسترسیتی برای فصل ۲۱-۲۰۲۰ توسط پوما رونمایی شد.

پیراهن دوم جدید در زمینه عمدتا به رنگ مشکی همراه با یک گرافیک اختصاصی به رنگ سرمه ای با الهام از مکان های تاریخی شهر منچستر از جمله کاسل فورد و کانال بریج واتر ارائه شده است.

محدوده شانه و آستین ها به رنگ مشکی کار شده و همه لوگوها به صورت تک رنگ برنزی کاملا روی زمینه مشکی نشسته و خودنمایی می کنند. شورت مشکی و جوراب سرمه ای ترکیب لباس دوم من سیتی در فصل ۲۱-۲۰۲۰ را کامل می کند.

ویدیو | رونمایی لباس منچسترسیتی ۲۰۲۵-۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس اول منچسترسیتی برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ توسط پوما رونمایی شد. ویدیو رونمایی از لباس جدید سیتی را در ادامه ببینید.

لباس منچسترسیتی ۲۰۲۵-۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس اول منچسترسیتی برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ به طور رسمی توسط پوما رونمایی شد. پیراهن اول جدید در زمینه به رنگ آبی آسمانی همراه با یقه و نوار لبه آستین سرمه ای ارائه شده است. یک الگوی گرافیکی حاوی عدد ۰۱۶۱ که به کد پیش شماره تلفن مناطقی از جمله مرکز منچستر اشاره … ادامه مطلب لباس منچسترسیتی ۲۰۲۵-۲۰۲۴

لباس دوم منچسترسیتی ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر اولیه)

تیم کیتز – لباس دوم منچسترسیتی برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ بازآفرینی یکی از لباس های قدیمی تیم خواهد بود. پیراهن دوم جدید با الهام از لباس دوم سیتی در فصل ۹۹-۱۹۹۸ با ترکیب راه راه سرمه ای و فسفری ارائه شده است. یک نوار باریک آبی روشن مرز بین این دو رنگ را مشخص می کند، … ادامه مطلب لباس دوم منچسترسیتی ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر اولیه)

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها