لباس دوم منچستر یونایتد برای فصل ۲۱-۲۰۲۰

توسط

تیم کیتز – لباس دوم جدید تیم منچستر یونایتد برای فصل ۲۱-۲۰۲۰ به زودی توسط آدیداس رونمایی خواهد شد.

پیراهن دوم جدید که به عنوان اولین لباس از جمع لباس های منچستر برای فصل جدیدی رونمایی خواهد شد در زمینه از یک پترن گرافیکی ظریف و متراکم به رنگ عمدتا سبز زیتونی تشکیل شده است.

سه خط روی شانه و همچنین لوگوی باشگاه و آدیداس بر روی سینه به صورت تک رنگ سفید کار شده اند.

به روز رسانی ۱۷ خرداد ۱۳۹۷

لباس منچستریونایتد ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر اولیه)

تیم کیتز – تصاویر اولیه لباس اول منچستر یونایتد برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ که از سوی آدیداس عرضه خواهد شد، به طور غیر رسمی منتشر شد. پیراهن جدید در زمینه به رنگ قرمز و با یک گرادینت ملایم به سایه ای تیره تر از زمینه در قسمت پایین پیراهن ارائه شده است. نوار حلالی پهلو به … ادامه مطلب لباس منچستریونایتد ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر اولیه)

لباس سوم منچستریونایتد ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر رسمی)

تیم کیتز – اولین تصاویر رسمی لباس سوم منچستر یونایتد برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ که از سوی آدیداس عرضه خواهد شد، منتشر شد. پیراهن سوم جدید با ترکیبی ساده در زمینه سفید همراه با نوار سه رنگ قرمز، سفید و مشکی در محدوده سینه ارائه شده است. یقه، سه خط روی شانه و نوار لبه آستین … ادامه مطلب لباس سوم منچستریونایتد ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر رسمی)

لباس دوم منچستریونایتد ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر جدید)

تیم کیتز – تصاویر جدید لباس دوم منچستر یونایتد برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ که از سوی آدیداس عرضه خواهد شد به طور غیر رسمی منتشر شد. پیراهن دوم جدید در زمینه به رنگ سرمه ای همراه با یک پترن محو حاصل چیدمان حرف M در چهار جهت، در سرتاسر پیراهن ارائه شده است. محدوده پهلو و … ادامه مطلب لباس دوم منچستریونایتد ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر جدید)

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

لطفا تمام لباس هارا یک جا بزارید