لباس دوم یوونتوس برای فصل ۱۸-۲۰۱۷

توسط

تیم کیتز – لباس دوم جدید تیم فوتبال یوونتوس برای فصل ۱۸-۲۰۱۷ توسط آدیداس رونمایی شد.

پیراهن دوم جدید در زمینه به رنگ زرد همراه با یقه گرد با یک تکه مثلثی در جلوی آن، سه خط بریده روی شانه ها و نوارهای لبه آستین همگی به رنگ آبی ارائه شده است.رده های باریک عمودی در دل پارچه از دیگر جزئیات پیراهن جدید به شمار می رود.

شورت آبی با سه خط زرد در کناره ها به همراه جوراب های زرد با سه خط آبی ترکیب لباس دوم یوونتوس در فصل جدید سری آ ایتالیا را کامل می کند. تصاویر بیشتر از لباس دوم یوونتوس برای فصل ۱۸-۲۰۱۷ را در گالری عکس مشاهده نمایید.


شما همچنین می توانید معرفی لباس اول یوونتوس در فصل ۱۸-۲۰۱۷ را (اینجا) مشاهده نمایید.

 

ویدیو | رونمایی لباس یوونتوس ۲۰۲۵-۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس اول یوونتوس برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ توسط آدیداس رونمایی شد. ویدیو رونمایی از لباس جدید بیانکونری با الهام از فرود بر روی ماه را در ادامه ببینید.

لباس یوونتوس ۲۰۲۵-۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس اول یوونتوس برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ رسما توسط آدیداس رونمایی شد. پیراهن اول جدید با ترکیب راه راه مشکی و سفید ساده و نسبتا پهن ارائه شده است. محدوده آستین ها سفید و سه خط روی شانه، درز آستین و پهلو نیز به رنگ مشکی خواهد بود و یقه نیز ترکیبی از … ادامه مطلب لباس یوونتوس ۲۰۲۵-۲۰۲۴

لباس دوم یوونتوس ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر رسمی)

تیم کیتز – لباس دوم یوونتوس برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ به زودی به طور رسمی توسط آدیداس رونمایی خواهد شد. پیراهن دوم جدید با یک گرافیک انتزاعی مرکب از زرد و سفید در سرتاسر پیراهن ارائه شده است. پنل سه گوش جلو و پشت شانه، محدوده پهلو و قسمت پایین پشت پیراهن از جمله بخش های … ادامه مطلب لباس دوم یوونتوس ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر رسمی)

 

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها