لباس ساحل عاج ۲۰۲۳-۲۰۲۲

توسط

تیم کیتز – لباس دوم تیم ملی ساحل عاج برای سال ۲۰۲۲ و ۲۰۲۳ توسط پوما رونمایی شد.

پیراهن دوم جدید به مانند بسیاری دیگر از لباس های دوم پوما با رنگ زمینه سفید ارائه شده که در این مورد یک کادر شش ضلعی نارنجی با دو زبانه به شکل عاج فیل در قسمت پایینی آن در مرکز پیراهن به چشم می خورد.

نشان تیم ملی ساحل عاج در مرکز و پرچم و لقب این تیم “LES ELEPHANTS” یا “فیل ها” در دو سمت آن و همچنین لوگوی سبز رنگ پوما در بالا دیگر جزئیاتی است که روی پیراهن درج شده که با نوار لبه آستین نارنجی، یقه سفید و نارنجی و نام ساحل عاج به فرانسوی ” CÔTE D’IVOIRE” در پشت یقه کامل می شود.


(۱۴ خرداد ۱۴۰۱) لباس اول ساحل عاج برای سال ۲۰۲۲ توسط پوما رونمایی شد.

پیراهن جدید در زمینه به رنگ نارنجی همراه با نوارهای راه راه باریک به صورت محو در محدوده مرکز جلوی پیراهن ارائه شده است. یقه و نوار لبه آستین مرکب از سفید و نارنجی است و لقب تیم ملی ساحل عاج یعنی فیل ها “Les ELEPHANTS” نیز در پشت یقه نقش بسته است.

لباس های تیم های ملی آفریقایی پوما برای سال ۲۰۲۱

تیم کیتز – لباس اول جدید تیم های ملی فوتبال مصر، سنگال، غنا، مراکش و ساحل عاج برای سال ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ رسما توسط پوما رونمایی شد. برای مشاهده تصاویر بیشتر از هر لباس روی تصویر آن کلیک کنید. مصر   سنگال   غنا   مراکش   ساحل عاج  

لباس های ساحل عاج برای سال ۲۰۲۱-۲۰۲۰

تیم کیتز – لباس های اول و دوم جدید تیم ملی فوتبال ساحل عاج برای سال ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ به زودی توسط پوما رونمایی خواهد شد. پیراهن اول جدید در زمینه به رنگ نارنجی همراه با نوارهای گرافیکی در سایه ای تیره تر از زمینه به صورت راه راه بریده بریده با بافتی برگرفته از … ادامه مطلب لباس های ساحل عاج برای سال ۲۰۲۱-۲۰۲۰

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

رنگش خیلی خوردنیه