لباس سلتیک ۲۰۲۳-۲۰۲۲

توسط

تیم کیتز – لباس چهارم سلتیک گلاسکو اسکاتلند برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ توسط آدیداس رونمایی شد.

پیراهن جدید با الهام از ریشه های ایرلندی باشگاه سلتیک در زمینه یکدست به رنگ سبز تیره همراه با همراه با نوارهای باریک مرکب از سه رنگ پرچم ایرلند در حاشیه یقه و نوار لبه آستین ارائه شده است.

سه خط روی شانه، نشان کلاسیک باشگاه، لوگوی آدیداس و اسپانسرها همگی تک رنگ سبز روشن هستند و شورت و جوراب سبز تیره ترکیب لباس چهارم سلتیک در فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ را کامل می کند.


(۱۱ مرداد ۱۴۰۱) لباس سوم سلتیک اسکاتلند برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ توسط آدیداس رونمایی شد.

پیراهن سوم جدید در زمینه به رنگ طوسی روشن همراه با جزئیات فسفری در قالب سه خط روی شانه و همچنین لوگوی باشگاه سلتیک، آدیداس و اسپانسر ارائه شده است. یقه و نوار لبه آستین به رنگ مشکی است و یک ترسیم خطی فسفری رنگ برگرفته از نمای بیرونی استادیوم سلتیک پارک به صورت بافتی روی نوار لبه آستین خودنمایی می کند.


(۱۱ تیر ۱۴۰۱) لباس اول سلتیک برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ توسط آدیداس رونمایی شد.

پیراهن جدید با ترکیب سنتی راه راه افقی سبز و سفید و این بار با یک پترن گرافیکی در محدوده نوارهای سبز رنگ لباس ارائه شده است. سه خط نقره ای درخشان روی شانه به همراه شورت سفید و جوراب راه راه سبز و سفید ترکیب لباس اول سلتیک در فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ را کامل می کند.


(۲۰ خرداد ۱۴۰۱) لباس دوم سلتیک اسکاتلند برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ توسط آدیداس رونمایی شد.

پیراهن دوم جدید با الهام از لباس دوم سلتیک در فصل ۹۳-۱۹۹۲ در زمینه عمدتا به رنگ مشکی همراه با نوارهای باریک سبز با حاشیه سفید در قسمت جلو و محدوده آستین ها ارائه شده است.

نوار لبه آستین و سه خط روی شانه به رنگ سبز کار شده و لوگوی آدیداس نیز نقره ای با استروک مشکی است. شورت و جوراب مشکی با جزئیات سبز ترکیب لباس دوم سلتیک در فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ را کامل می کند.

لباس سلتیک ۲۰۲۵-۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس اول سلتیک گلاسکو برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ توسط آدیداس رونمایی شد. پیراهن اول جدید در زمینه با نوارهای راه راه سبز و سفید افقی که این بار در ساده ترین شکل روی لباس به چشم می خورد ارائه شده است. سه خط روی شانه، نوار کمانی پهلو و همچنین لوگوی آدیداس به … ادامه مطلب لباس سلتیک ۲۰۲۵-۲۰۲۴

لباس ۱۲۰ سالگی راه راه شدن سلتیک

تیم کیتز – لباس ویژه یکصد و بیستمین سال تغییر لباس سلتیک به ترکیب راه راه سبز و سفید توسط آدیداس رونمایی شد. پیراهن جدید در زمینه با ترکیب ساده و آشنای نوارهای راه راه افقی سبز و سفید ارائه شده است. این لباس فاقد اسپانسر تبلیغاتی است و لوگوی باشگاه و آدیداس نیز در … ادامه مطلب لباس ۱۲۰ سالگی راه راه شدن سلتیک

لباس سلتیک ۲۰۲۴-۲۰۲۳

تیم کیتز – لباس سوم سلتیک برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ توسط آدیداس رونمایی شد. پیراهن دوم جدید در زمینه با یک پترن مواج مرکب از سبز کمرنگ و پررنگ با الهام از امواج صدا که به رویداد موسیقی گلاسگو اشاره دارد ارائه شده است. سه خط روی شانه و همچنین لوگوهای موجود بر روی لباس همگی … ادامه مطلب لباس سلتیک ۲۰۲۴-۲۰۲۳

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
2 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

چشم نواز به سبک آدیداس

لباساش قشنگه ولی حیف تیمش در سطح پایینی هست