لباس سلتیک ۲۰۲۳-۲۰۲۲

توسط

تیم کیتز – لباس چهارم سلتیک گلاسکو اسکاتلند برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ توسط آدیداس رونمایی شد.

پیراهن جدید با الهام از ریشه های ایرلندی باشگاه سلتیک در زمینه یکدست به رنگ سبز تیره همراه با همراه با نوارهای باریک مرکب از سه رنگ پرچم ایرلند در حاشیه یقه و نوار لبه آستین ارائه شده است.

سه خط روی شانه، نشان کلاسیک باشگاه، لوگوی آدیداس و اسپانسرها همگی تک رنگ سبز روشن هستند و شورت و جوراب سبز تیره ترکیب لباس چهارم سلتیک در فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ را کامل می کند.


(۱۱ مرداد ۱۴۰۱) لباس سوم سلتیک اسکاتلند برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ توسط آدیداس رونمایی شد.

پیراهن سوم جدید در زمینه به رنگ طوسی روشن همراه با جزئیات فسفری در قالب سه خط روی شانه و همچنین لوگوی باشگاه سلتیک، آدیداس و اسپانسر ارائه شده است. یقه و نوار لبه آستین به رنگ مشکی است و یک ترسیم خطی فسفری رنگ برگرفته از نمای بیرونی استادیوم سلتیک پارک به صورت بافتی روی نوار لبه آستین خودنمایی می کند.


(۱۱ تیر ۱۴۰۱) لباس اول سلتیک برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ توسط آدیداس رونمایی شد.

پیراهن جدید با ترکیب سنتی راه راه افقی سبز و سفید و این بار با یک پترن گرافیکی در محدوده نوارهای سبز رنگ لباس ارائه شده است. سه خط نقره ای درخشان روی شانه به همراه شورت سفید و جوراب راه راه سبز و سفید ترکیب لباس اول سلتیک در فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ را کامل می کند.


(۲۰ خرداد ۱۴۰۱) لباس دوم سلتیک اسکاتلند برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ توسط آدیداس رونمایی شد.

پیراهن دوم جدید با الهام از لباس دوم سلتیک در فصل ۹۳-۱۹۹۲ در زمینه عمدتا به رنگ مشکی همراه با نوارهای باریک سبز با حاشیه سفید در قسمت جلو و محدوده آستین ها ارائه شده است.

نوار لبه آستین و سه خط روی شانه به رنگ سبز کار شده و لوگوی آدیداس نیز نقره ای با استروک مشکی است. شورت و جوراب مشکی با جزئیات سبز ترکیب لباس دوم سلتیک در فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ را کامل می کند.

شاید شما دوست داشته باشید

2 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

چشم نواز به سبک آدیداس

لباساش قشنگه ولی حیف تیمش در سطح پایینی هست