لباس سوم آث میلان برای فصل ۲۱-۲۰۲۰

توسط

تیم کیتز – لباس سوم جدید آث میلان برای فصل ۲۱-۲۰۲۰ به زودی توسط پوما رونمایی خواهد شد.

پیراهن سوم جدید در زمینه به رنگ سبزآبی(کله غازی) همراه با یک یک پترن گرافیکی که تحت عنوان “Houndstooth” یا در اصطلاع دندان سگی بیشتر با ترکیب سیاه و سفید در ژاکت های روزمره مورد استفاده قرار می گیرد در قسمت پایین پیراهن که در محدوده مرکز پیراهن در زمینه محو می شود ارائه شده است.

یقه و نوار لبه آستین به رنگ سبزآبی سیر کار شده و مخفف نام تیم “ACM” در پشت یقه نقش بسته است. شورت و جوراب هم رنگ پیراهن ترکیب لباس سوم میلان در فصل ۲۱-۲۰۲۰ را کامل می کند.

لباس میلان ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر رسمی)

تیم کیتز – لباس اول آث میلان برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ که از سوی پوما عرضه خواهد شد به ترکیب راه راه کلاسیک باز می گردد. پیراهن اول جدید در زمینه با نوارهای راه راه قرمز و مشکی تخت ارائه شده است. نوار منقطع نسبتا محو در محدوده نوارهای قرمز به چشم می خورد و یقه، … ادامه مطلب لباس میلان ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر رسمی)

ویدیو | رونمایی لباس چهارم آث میلان ۲۰۲۴-۲۰۲۳

تیم کیتز – لباس چهارم میلان برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ با همکاری مشترک پوما و PLEASURES رونمایی شد. ویدیو رونمایی از لباس جدید روسونری که در دو نسخه تیره و روشن ارائه شده را در ادامه ببینید.

لباس چهارم میلان ۲۰۲۴-۲۰۲۳

تیم کیتز – لباس چهارم آث میلان برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ با همکاری مشترک پوما و برند PLEASURES رونمایی شد. لباس چهارم جدید میلان در دو نسخه تیره(مشکی) و روشن(کرم استخوانی) همراه با یک طرح های محو برگرفته از معماری کلیسای دومو میلان در قسمت های مختلف هر دو نسخه لباس ارائه شده است. لوگوی باشگاه … ادامه مطلب لباس چهارم میلان ۲۰۲۴-۲۰۲۳

 

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

فکر نمیکنم “دندان سگی” اصطلاح درستی توی فارسی باشه، صرفا ترجمه تحت اللفظیشه. قشنگتر بود اگر میگفتید الگوی “پیچازی”!