لباس سوم لیورپول برای فصل ۱۸-۲۰۱۷

توسط

تیم کیتز – لباس سوم جدید تیم فوتبال لیورپول انگلستان برای فصل ۱۸-۲۰۱۷ توسط نیو بالانس رونمایی شد.

پیراهن سوم جدید با ترکیبی نسبتا ساده در زمینه ای به رنگ نارنجی همراه با جزئیات مشکی در قالب یقه و خط شکسته جلوی آن، خط باریک روی نوار لبه آستین، نوار بریده روی پهلو و همچنین نوار لبه پایین پیراهن ارائه شده است.

سایر اجزا از جمله لوگوی باشگاه لیورپول، نیو بالانس و اسپانسر نیز به صورت تک رنگ و به رنگ مشکی کار شده اند. شورت نارنجی با نوار مشکی دور کمر و کناره ها به همراه جوراب هایی با همین ترکیب رنگ ترکیب لباس سوم لیورپول در فصل جدید لیگ جزیره را کامل می کند.

پیراهن دروازه بانی سوم نیز با طرح مشابه سایر لباس های دروازه بانی نیو بالانس و در زمینه سبز درخشان همراه با جزئیات مشکی ارائه شده است. تصاویر بیشتر از لباس سوم لیورپول برای فصل ۱۸-۲۰۱۷ را در گالری عکس مشاهده نمایید.

شما همچنین می توانید معرفی لباس اول لیورپول در فصل ۱۸-۲۰۱۷ را (اینجا) و لباس دوم را (اینجا) مشاهده نمایید.

 

لباس لیورپول x لبرون جیمز ۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس ویژه مشترک لیورپول و لبرون جیمز نسخه سال ۲۰۲۴ توسط نایک رونمایی شد. پیراهن جدید در زمینه عمدتا به رنگ مشکی همراه با یک پترن طوسی حاوی باکس های راه راه و شطرنجی و ترکیب آن با لوگوی لیوربرد، مخفف شعار لیورپول(YNWA) و همچنین لوگو و شعار لبرون جیمز ارائه شده … ادامه مطلب لباس لیورپول x لبرون جیمز ۲۰۲۴

لباس لیورپول ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر جدید اضافه شد)

تیم کیتز - تصاویر غیر رسمی جدید از لباس اول لیورپول برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ که از سوی نایک عرضه خواهد شد منتشر شد. پیراهن جدید در زمینه به رنگ قرمز همراه با ترسیمی خطی باریک زرد رنگ از حروف تشکیل دهنده شعار معروف هواداران باشگاه لیورپول (You'll Never Walk Alone) در سطح پیراهن ارائه شده … ادامه مطلب لباس لیورپول ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر جدید اضافه شد)

لباس دروازه بانی لیورپول ۲۰۲۴-۲۰۲۳

تیم کیتز – لباس دروازه بانی لیورپول برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ همزمان با لباس اول این تیم از سوی نایک عرضه شد. پیراهن جدید بر پایه تم لباس های دروازه بانی جدید نایک در زمینه با رده رده های مشکی و طوسی ارائه شده است. لوگوی باشگاه لیورپول، نایک و اسپانسر(standard chartered) همگی تک رنگ سبز … ادامه مطلب لباس دروازه بانی لیورپول ۲۰۲۴-۲۰۲۳

 

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها