مورد عجیب لباس یاران جهانبخش در لیگ کنفرانس

توسط

تیم کیتز – لباس فاینورد در رقابت های لیگ کنفرانس اروپا ۲۰۲۲-۲۰۲۱ برای تطابق با قوانین یوفا با یک اصلاحیه عجیب همراه شده است.

تغییر اعمال شده مربوط به فضای شماره بازیکن در پشت پیراهن است و در حالی که لباس در حالت طبیعی نیم قرمز و نیم سفید است با ایجاد یک فضای مربعی سفید لباس جهت بازی های اروپایی مناسب سازی شده است.

در نگاه اول این یک تغییر ساده به نظر می رسد اما با دقت بیشتر حتما متوجه نکته جالب توجه پشت پیراهن فاینورد خواهید شد. باشگاه فاینورد ابتدا در جهت رعایت قوانین یوفا فضای پشت را به یکدست سفید تغییر داده چرا که طبق قوانین فضای پس زمینه شماره باید تک رنگ باشد.

اما ظاهرا مسئولان فاینورد علیرغم توجه به قانون یک بند آن را نادیده گرفته اند، بندی که تاکید می کند فضای پشت پیراهن هایی که بخش جلویی آنها دو رنگ است نباید تک رنگ باشد.

همین موضوع باعث شده باشگاه فاینورد تغییر دوم را هم با اضافه کردن یک بخش قرمز رنگ مجزا به صورت سابلیمیشن روی همان لباس ها اعمال کند، تغییری که البته چندان دقیق نبوده و فاصله حاشیه های آن با درز یقه، آستین و پهلو کاملا به چشم می آید!

لباس فاینورد ۲۰۲۲-۲۰۲۱

(۴ تیر ۱۴۰۰) لباس اول فاینورد روتردام برای فصل ۲۰۲۲-۲۰۲۱ اردیویسه هلند با همان ترکیب آشنای همیشگی توسط آدیداس رونمایی شد.

شاید شما دوست داشته باشید

۲ دیدگاه
  1. حسن لایی خور
    پاسخ

    قشنگ

  2. mobin
    پاسخ

    واقعاً نمی فهمم چرا یوفا داره گند میزنه به همه لباس های امسال 😐

درج دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.