لباس چهارم فیورنتینا با طرح برنده مسابقه طراحی

توسط

تیم کیتز – لباس چهارم فیورنتینا برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ با استفاده از طرح فابریتیزو بارتولی برنده مسابقه طراحی لباس این باشگاه توسط کاپا رونمایی شد.

پیراهن چهارم جدید در زمینه به رنگ مشکی همراه با خطوط و رده های بسیار محو مورب به صورت متقاطع با تاکید بیشتر در ناحیه چپ جلوی پیراهن ارائه شده است.

نوارهای بنفش بریده بریده که از فرم لوگوی باشگاه فیورنتینا برداشت شده در سمت چپ بالای پیراهن خودنمایی می کند و علاوه بر این جزئیات بنفش همچنین در لبه آستین، لبه پایین پیراهن و قسمت پشتی یقه نمود پیدا کرده است.

گفتنی است شرکت در این مسابقه صرفا برای هواداران عضو باشگاه فیورنتینا امکانپذیر بود.


(۱۱ شهریور ۱۴۰۱) لباس سوم فیورنتینا برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ توسط کاپا رونمایی شد.

پیراهن سوم جدید در زمینه به رنگ سرمه ای همراه با یک پترن محو متشکل از تکرار لوگوی باشگاه فیورنتینا در ابعاد متفاوت در قسمت جلو و پشت پیراهن ارائه شده است. نوار لبه آستین و لبه پایین پیراهن به رنگ طلایی کار شده و لوگوی باشگاه، کاپا و اسپانسر “Mediacom” نیز همگی تک رنگ طلایی هستند.

شورت و جوراب سرمه ای با جزئیات طلایی ترکیب لباس سوم فورنتینا در فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ سری A ایتالیا را کامل می کند.


(۱۹ تیر ۱۴۰۱) لباس اول و دوم فیورنتینا برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ برای اولین بار با لوگوی جدید این باشگاه ایتالیایی توسط کاپا رونمایی شد.

پیراهن اول جدید در زمینه به رنگ بنفش همراه با نوارهای لوزی شکل در سایه ای تیره تر از زمینه حول محور لوگوی باشگاه در سمت چپ سینه ارائه شده است. شورت سفید و جوراب بنفش ترکیب لباس اول جدید فیورنتینا را کامل می کند.

پیراهن دوم فیورنتینا نیز در زمینه عمدتا سفید همراه با دو نوار V شکل در دو سایه متفاوت از رنگ بنفش در قسمت جلوی پیراهن ارائه شده که با جزئیات بنفش در قالب نوار لبه آستین و لبه پایین پیراهن و همراه با شورت بنفش و جوراب سفید کامل می شود.

لباس فیورنتینا ۲۰۲۴-۲۰۲۳

تیم کیتز – لباس چهارم فیورنتینا برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ توسط کاپا رونمایی شد. پیراهن جدید که توسط سه دانش آموز مدرسه مد پلیمُدا طراحی شده، در زمینه از یک گرافیک سنگ مرمری مرکب از سایه های مختلف رنگ قرمز تا سفید تشکیل شده است. جزئیات قرمز در قالب یقه، نوار لبه آستین و نوار لبه … ادامه مطلب لباس فیورنتینا ۲۰۲۴-۲۰۲۳

لباس کلاسیک فیورنتینا ۲۰۲۴-۲۰۲۳

تیم کیتز – لباس کلاسیک فیورنتینا در فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ توسط کاپا رونمایی شد. این پیراهن ویژه با ترکیبی ساده و فرمی که لباس های دهه ۷۰ و ۸۰ میلادی و قبل از آن را تداعی می کند در زمینه یکدست بنفش ارائه شده است. یقه پولو و باز تر از حد معمول ظاهری کاملا کلاسیک … ادامه مطلب لباس کلاسیک فیورنتینا ۲۰۲۴-۲۰۲۳

لوگوی جدید فیورنتینا

تیم کیتز – باشگاه فیورنتینا ایتالیا از لوگوی جدید خود که از ابتدای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ مورد استفاده قرار خواهد گرفت رونمایی کرد. لوگوی جدید که با شعار "برای متفاوت بودن بازی کن" معرفی شده پایبندی خود به نماد اصلی باشگاه را در قالب فرم سنتی لوگو حفظ کرده است. فرم لوگو از لوزی ایستاده قبلی … ادامه مطلب لوگوی جدید فیورنتینا

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
6 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

لباس سوم خیلی خوب طراحی شده، زیبا است.

تیم کیتز سلام
گاها خودتون هم اطلاع رسانی میکنید اما ایا منبعی هست که بتونیم فراخوان ها رو پیگیری کنیم و متوجهشون بشیم

سپاس

تیم کیتز رو لباس زیر پس از تهیه

comment image

آیا نصب لوگو و شماره به صورت بافتی امکان پذیر هست؟
و اینکه این موارد که با قیمت های عجیب ارائه میشن مورد تایید پوما و نایک … هست یا محصولات فیک به حساب میان ؟؟
و اینکه دلیل استفاده تیم های لیگ دسته پایین ایران از همچین نمونه هایی چیست …؟؟

ممنون