پرسپولیس ۱۵ بازی بدون تغییر؛ لباس دوم چه رنگی است؟

توسط

تیم کیتز – پرسپولیس تنها تیم در بین ۱۶ تیم حاضر در لیگ است که در همه ۱۵ بازی نیم فصل اول ۱۴۰۲-۱۴۰۱ با ترکیب ثابت لباس اول خود به میدان رفته است.

صنعت نفت دیگر تیمی است که در همه بازی ها پیراهن زرد به تن داشته با این تفاوت که لباس آبادانی ها تغییراتی در طراحی داشته و در یک بازی نیز مقابل نساجی شورت سفید را جایگزین آبی کرده اند.

این در حالی است که پرسپولیس همه ۱۵ مسابقه خود را با ترکیب ثابت یکدست قرمز لباس اول پشت سر گذاشته، چرا که در همه مسابقاتی که با رقبا تداخل رنگی داشته میزبان بوده است. از این رو پیش بینی می شود پرسپولیس در ۵ مسابقه دور برگشت لیگ مجبور به استفاده از لباسی غیر از لباس قرمز رنگ خود باشد.

نکته مهم اینجاست که سرخ ها تا این لحظه لباس دوم یا سوم خود را رونمایی نکرده اند، لباسی که اولین مورد استفاده آن خیلی نزدیک و در روز هفتم بهمن ماه مقابل فولاد خواهد بود.

شاید شما دوست داشته باشید

9 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

آلشپورت هر چقدر هم که بد باشه (که به نظر من اونقدرا هم که بعضی از دوستان میگن بد نیست) بازم از برند های ایرانی بهتره، این ثبات تو لیگ ایران خیلی کم سابقش حالا همینو مقایسه کنید با استقلال و یوسف جامه که هر هفته یه لباس و یه تغییر داره اصلا معلوم نیست لباس تیم کدومه

تغییرات درفرم لباس مستقیما برمیگرده به ذهنیت یک باشگاه ازلحاظ درک قواعدحرفه ای ومارکتینگ!شایدهنوزمسولان استقلال دلیل ثبات درطرح لباس تیم دریک فصل رونمیفهمن!!!احتمالا هم تیمهای تاپ دنیاروشماتت میکنن به اینکه غولهای صنعت پوشاک چطوراونارودرمشت خودشون دارن!وهرفصل فقط دوسه طرح لباس میدن بهشون!!!بهرحال برای تیمی که اسمش استقلاله زشت وناپسنده که استقلال کاریشوبده دست تولیدکننده ها!اینه که شعارهفته ای یک طرح دراولویت کارباشگاه بزرگ اسدقلاله برای زدن مشت محکم بردهان استکبارجهانی والبته الان دیگه اتحادیه اروپا…پس بایوسف رنگ داره مدل…بدوبدوتموم شد۲۰۰تومن مغازه دار۶۰تومن…بچه داروخونه دار…فتل آتیش زده به مالش…

یک چیزی الان به چشمم خورد… اون آدرس سایتی که روی شونه ها زده غلط نیست احیانا؟؟ iranlcell??!!

iranlcell? ادرس اسپاسنرم غلطه که !!!

“نمایندگی تقلبی” آلشپورت جزو بی صلیقه ترین برند های موجود در ایران هست که اصلا پتانسیل همکاری با باشگاه بزرگ پرسپولیس رو نداره.(البته که همه برند های ایرانی فاقد هرگونه صلاحیت برای همکاری هستند)

سلام خسته نباشید
یک نکته ای که تو بازی پرسپولیس _ ذوب آهن به چشمم خورد این بود که یحیی تو یک اقدام (نمیدونم اسمشو بزارم حرفه ای یا نه ) مارک کاپشنشو که نایک بود با برچسب سیاه کاور کرده بود .

برای اینکه برای نایک تبلیغ مفتی نشه بوداون حرکت اگه نمیکردکه والستریت میترکید!!!اینادوتابودن یدونه ایلان ویدون یحیی!البته حاجی فتلم هست!ولی بیشترروی دولچه گابانا لویی ویتون وپیرگاردین وجورجوآرمانی مانورمیده!سلبریدی هستن دیگه…بایدمراقب این اصول باشن…مردم چه گناهی کردن توی حبابهای اینچنینی بازاربورس…

تیم کیتز فردا بازیه خبری از لباس دوم نیست؟