لباس لیورپول در لیگ برتر بدون بج قهرمانی جهان

توسط

تیم کیتز – تیم فوتبال لیورپول با برتری مقابل فلامینگو برزیل به عنوان قهرمانی رقابت های جام باشگاه های جهان ۲۰۱۹ مجوز نصب بج طلایی قهرمانی جهان به مدت یک سال را از آن خود کرد.

باشگاه لیورپول با اعلام اینکه بج قهرمانی جام باشگاه های جهان که ابعادی معادل ۷۸ میلی متر در ۵۷ میلی متر دارد در مراسمی با حضور یورگن کلوپ به طور رسمی رونمایی خواهد شد، از عدم استفاده از آن در رقابت های لیگ برتر خبر داد.

این موضوع احتمالا به دلیل قوانین سختگیرانه لیگ برتر انگلیس است که تغییرات کلی و جزئی در لباس تیم ها پیش از آغاز و در حین فصل را به شدت محدود می کند. این در حالی است که یوفا اجازه استفاده لیورپول از این نشان در دیدارهای فصل جاری و آتی لیگ قهرمانان اروپا را صادر کرده و این بج را روی سینه بازیکنان این تیم در رقابت های اروپایی خواهیم دید.

بر اساس اعلام سخنگوی فیفا تیم قهرمان جام باشگاه های جهان از روزی که موفق به کسب این عنوان می شود تا روز مشخص شدن قهرمان دوره آینده این رقابت ها مجاز به نصب این بج در ابعاد تعریف شده تنها روی پیراهن مسابقه خود خواهد بود.

رئال مادرید قهرمان سه دوره اخیر جام باشگاه های جهان در دیدار امشب مقابل اتلتیک بیلبائو پس از حدود بیش از ۱۰۰۰ روز با لباس هایی بدون بج طلایی قهرمانی جهان به میدان خواهد رفت.

تکمیلی/ باشگاه لیورپول با این استدلال که این تیم برای اولین بار در تاریخ خود به این عنوان دست یافته خواهان کسب مجوز استفاده از بج قهرمانی در رقابت های داخلی شده است. به دنبال درخواست باشگاه به نظر می رسد مسئولان لیگ برتر اجازه نصب این بج طلایی را تنها برای یک دیدار در روز ۸ دی ماه مقابل ولورهمپتون صادر کرده اند.

اتحادیه فوتبال انگلیس در جریان فصل تنها اجازه اضافه شدن پیام های خیرخواهانه و حمایتی به لباس تیم ها را می دهد و هر قسم از اینگونه تغییرات نیز باید به تصویب هیئت رئیسه این اتحادیه برسد. پیش از این منچستر یونایتد نیز بعد از کسب عنوان قهرمانی جام باشگاه های جهان در سال ۲۰۰۸ اجازه نصب بج قهرمانی این رقابت ها در لیگ برتر را نیافت.

لباس سوم لیورپول ۲۰۲۵-۲۰۲۴؛ لوگوی وارونه نایک (تصویر جدید)

تیم کیتز – تصویر غیر رسمی جدید از لباس سوم لیورپول برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ منتشر شد. پیراهن سوم جدید در زمینه سفید همراه با یک گرافیک انتزاعی محو و ساختار جدید بافت تنفسی نایک در سطح پارچه ارائه شده است. یقه و نوار لبه آستین به رنگ قرمز با حاشیه سفید و خط زرد در … ادامه مطلب لباس سوم لیورپول ۲۰۲۵-۲۰۲۴؛ لوگوی وارونه نایک (تصویر جدید)

لباس دوم لیورپول ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصویر جدید)

تیم کیتز – تصویر جدید لباس دوم لیورپول برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ که از سوی نایک عرضه خواهد شد منتشر شد. پیراهن دوم جدید با ترکیبی ساده در زمینه یکدست به رنگ زغالی همراه با جزئیات فیروزه ای در قالب نوار لبه آستین و دوخت سرشانه ارائه شده است. نوار پهلو ترکیبی از سفید و فیروزه … ادامه مطلب لباس دوم لیورپول ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصویر جدید)

ویدیو | رونمایی لباس لیورپول ۲۰۲۵-۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس اول لیورپول برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ به عنوان آخرین لباس[اول] این تیم با برند نایک رسما رونمایی شد. ویدیو رونمایی لباس جدید سرخپوشان آنفیلد را در ادامه ببینید.

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها