لباس لیون ۲۰۲۳-۲۰۲۲

توسط

تیم کیتز – لباس چهارم المپیک لیون برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ تحت عنوان رسمی “پیراهن لیون” یا Maillot Lyonnais توسط آدیداس رونمایی شد.

پیراهن جدید در زمینه به رنگ آبی همراه با نوارهای گرافیکی متشکل از لوزی های ریز قرمز در قسمت جلوی پیراهن ارائه شده است. جزئیات قرمز علاوه بر این در زیر آستین نیز به چشم می خورد و جزئیات طلایی در حاشیه یقه و همچنین در قالب سه خط روی شانه، لوگوی آدیداس و اسپانسر “Emirates FLY BETTER” نمود پیدا کرده است.

شورت و جوراب آبی همراه با جزئیات قرمز و طلایی ترکیب لباس چهارم لیون در فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ را کامل می کند. لیون اولین بار این لباس را امروز مقابل مارسی بر تن خواهد کرد.

لباس لیون ۲۰۲۵-۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس اول المپیک لیون فرانسه برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ توسط آدیداس رونمایی شد. پیراهن اول جدید در زمینه سفید همراه با نوار آبی و قرمز محو شونده در مرکز پیراهن در امتداد دو نیمه یقه به همین رنگ ها ارائه شده است. نوار پهلو راست به رنگ قرمز و پهلو چپ آبی است … ادامه مطلب لباس لیون ۲۰۲۵-۲۰۲۴

لباس لیون ۲۰۲۴-۲۰۲۳

تیم کیتز – لباس سوم المپیک لیون فرانسه برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ با طراحی خاص توسط آدیداس رونمایی شد. پیراهن سوم جدید با یک طرح گرافیکی رنگارنگ در قسمت جلو و بخش پایینی پشت پیراهن که از آثار سیمون پاتر نقاش خیابانی شهر لیون الهام گرفته شده، ارائه شده است. سه خط روی شانه و نوار … ادامه مطلب لباس لیون ۲۰۲۴-۲۰۲۳

لباس سوم لیون ۲۰۲۳-۲۰۲۲؛ منچستر قدیم، استقلال جدید!

تیم کیتز – لباس سوم لیون برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ توسط آدیداس رونمایی شد. پیراهن جدید با طرح مشابه لباس سوم فصل گذشته منچستر در زمینه عمدتا به رنگ مشکی همراه با پترن گرافیکی به رنگ بنفش روشن ارائه شده است. این طرح فصل گذشته و فصل جاری برای لباس استقلال استفاده شده که واکنش هایی … ادامه مطلب لباس سوم لیون ۲۰۲۳-۲۰۲۲؛ منچستر قدیم، استقلال جدید!

 

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

قشنگ نیست