لباس ماینتس ۲۰۲۳-۲۰۲۲

توسط

تیم کیتز – لباس دوم و سوم ماینتس برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ بوندسلیگا از سوی کاپا ارائه شده است.

لباس دوم ماینتس با طرح مشابه لباس اول در قسمت جلو متشکل از چهار بخش سفید و طوسی روشن و در سایر قسمت ها یکدست سفید است که با جزئیات قرمز در حاشیه یقه و نوار لبه آستین کامل می شود.

لباس سوم نیز با طرح مشابه دو لباس دیگر و این بار در زمینه به رنگ سرمه ای/بنفش تیره و روشن همراه با نقشه خطی شهر ماینتس آلمان به صورت محو در قسمت جلوی پیراهن ارائه شده است.


(۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱) لباس اول ماینتس برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ بوندسلیگا آلمان توسط کاپا رونمایی شد.

پیراهن جدید ماینتس در زمینه به رنگ قرمز و در قسمت جلو متشکل از چهار بخش تیره و روشن است که به فرم V تفکیک شده اند. جزئیات طلایی در قالب نوار لبه آستین و بخش پشتی یقه به کار رفته و شورت سفید و جوراب قرمز ترکیب لباس اول ماینتس در فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ را کامل می کند.


انتخاب لباس ماینتس از طریق نظرسنجی

(۳ مهر ۱۴۰۰) باشگاه ماینتس لباس دوم خود برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ که توسط کاپا تولید می شود را از طریق نظرسنجی بین هواداران این تیم انتخاب خواهد کرد.

دو گزینه معرفی شده از سوی باشگاه برای لباس دوم با رنگ پایه سفید هستند و تفاوت در رنگ لوگو و جزئیات است که در یکی به رنگ قرمز و دیگری طلایی است. ضمن اینکه در یکی بافت طرح محو زمینه متراکم و ریز تر و در دیگری بسیار بزرگ است.

به نظر می رسد امکان انتخاب در این نظرسنجی محدود شده و باشگاه دو گزینه نهایی را برای انتخاب صرفا در اختیار هواداران عضو قرار خواهد داد.

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
2 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

قرمز

منم میگم قرمز