دو نسخه متفاوت بر تن بازیکنان تیم ملی

توسط

تیم کیتز – لباس تیم ملی ایران در دیدار دوستانه مقابل روسیه ظاهرا مربوط به دو پارت متفاوت تحویلی به فدراسیون بود.

این مورد از آنجایی نمود پیدا کرد که پیراهن برخی بازیکنان با لوگوی بافتی(طارمی، شجاع، حاج صفی و …) و برخی با لوگوی برچسبی(محبی، مغانلو، کنعانی و …) آماده سازی شده بود. موضوعی که تشخیص این دو نسخه از همدیگر را راحت تر می کرد اندازه کوچکتر لوگوهای برچسبی نسبت به بافتی بود.

به نظر این یک رویه ثابت در همه لباس های تیم ملی است، چرا که در دفعات گذشته هم نسخه های ابتدایی لباس با لوگوی بافتی تحویل فدراسیون شده و پس از آن لباس ها بدون لوگوی فدراسیون تحویل شده است. این موضوع در لباس های آل اشپورت هم مشاهده شده بود، به طوری که لوگوی فدراسیون به صورت برچسبی همزمان با شماره بازیکنان توسط تدارکات تیم ملی روی لباس درج می شد.

بازیکنان تیم ملی با لباس ۹۸

تیم کیتز – فدراسیون فوتبال در آستانه سالروز برد تاریخی ایران مقابل آمریکا در جام جهانی ۱۹۹۸ فرانسه تصویری از بازیکنان حال حاضر تیم ملی با لباس ایران در آن مسابقه منتشر کرد. سردار آزمون، اللهیار صیادمنش و پیام نیازمند بازیکنانی هستند که در این تصاویر لباس دوم قرمز رنگ تیم ملی ایران در جام … ادامه مطلب بازیکنان تیم ملی با لباس ۹۸

پوستر تیم ملی با لباس های کلاسیک

تیم کیتز – صفحه مجازی تیم ملی پوستر دیدار مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۲۶ مقابل ازبکستان را با ابتکاری جالب منتشر کرد. در این پوستر هفت بازیکن تیم ملی ایران هر کدام یکی از لباس های قدیمی تیم ملی را بر تن دارند. در این بین لباس سبز و قرمز خاطره انگیز انتخابی جام جهانی … ادامه مطلب پوستر تیم ملی با لباس های کلاسیک

چرا لباس تیم ملی والیبال بدون برند است؟

تیم کیتز – موضوعی که این روزها توجه علاقه مندان بحث لباس ورزشی و خاصه مخاطبان تیم کیتز را به خود جلب کرده استفاده تیم ملی والیبال ایران از لباس های بدون لوگوی تولیدکننده است، لباسی که برای اولین بار پس از سال ها لوگوی مجید روی آن به چشم نمی خورد. تغییر رئیس فدراسیون … ادامه مطلب چرا لباس تیم ملی والیبال بدون برند است؟

 

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
4 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

یعنی واقعا نمیشه یکم همچی سطحی نباشه!!!
مجید جان نمیشه؟؟؟!!!!
نا سلامتی تیم جزو تیمای جام جهانیه!!! بعد انقدر بی کیفت و سطحی دارن لباس میزنن و لوگو و فونت و همچی بی ریخت و بی نظمه!!!
زشته بقران زشته مجید یکم سطحتو ببر بالا تورو خدا!!! اههه

بقیه از نایک میرن آدیداس ما مجید آشغال ترین لباسو میزنه برامون

آقایون فدراسیون نشین !
بیاید یه بار برای همیشه این معضل لباس رو حل کنید ! چه کاریه آخه؟ چرا باید این همه غیر حرفه ای عمل کرد؟؟

بعد ده سال هنوز معضل لوگو رو که با هزینه و زمان خیلی کمتر میشه درستش کردو حل نکردن انتظار داری اینو درست کنن؟
تا وقتی پولشونو میگیرن و جاشون مطمئنه هیچ کاری نمیکنن