لباس مجارستان ۲۰۲۳-۲۰۲۲

توسط

تیم کیتز – لباس اول و دوم تیم ملی مجارستان برای سال ۲۰۲۲ و ۲۰۲۳ توسط آدیداس رونمایی شد.

لباس اول جدید با ترکیبی ساده در زمینه به رنگ قرمز همراه با جزئیات سفید در قالب سه خط روی شانه، نوار لبه آستین و نوار پهلو ارائه شده است. یک نوار باریک طلایی رنگ در قسمت جلوی یقه به همراه نام کشور مجارستا به زبان مجاری “MAGYARORSZÁG” در پشت یقه دیگر جزئیات لباس جدید را تشکیل می دهد.

لباس دوم نیز در زمینه سفید همراه با نوار قرمز و سبز با فاصله از هم در مرکز پیراهن که پرچم مجارستان را تداعی می کند ارائه شده است. این ترکیب لباس دوم مکزیک در جام جهانی ۲۰۱۸ را در ذهن یادآوری می کند با این تفاوت که نوار قرمز و سبز جابجا شده است.

جزئیات قرمز همچنین در حاشیه یقه، سه خط روی شانه و نوار پهلو نمود پیدا کرده و لوگوی آدیداس نیز با فرم جدید در مرکز سینه بین نشان ملی و لوگوی فدراسیون فوتبال مجارستان خودنمایی می کند.

لباس دوم مجارستان برای سال ۲۰۲۱

 

لباس اول مجارستان برای سال ۲۰۲۰

تیم کیتز – لباس اول جدید تیم ملی فوتبال مجارستان برای سال ۲۰۲۰ توسط آدیداس رونمایی شد. پیراهن اول جدید در زمینه به رنگ قرمز همراه با رده رده های موج دار گرافیکی در قسمت جلوی پیراهن که از سطح مواج رود دانوب به عنوان یکی از نمادهای کشور مجارستان ارائه شده است. یقه سفید … ادامه مطلب لباس اول مجارستان برای سال ۲۰۲۰

 

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها