سومین لباس اول مس کرمان با یک تغییر اساسی

توسط

تیم کیتز – لباس مس کرمان در دیدار هفته دوازدهم لیگ برتر مقابل مس رفسنجان با تغییر همزمان طرح و تولیدکننده همراه بود.

پیراهن جدید به عنوان سومین لباس اول مس کرمان در فصل ۱۴۰۲-۱۴۰۱ در زمینه به رنگ نارنجی همراه با یک گرافیک محو که نماد گل لاله در بخش هایی از آن گنجانده شده ارائه شده است.

یقه و نوار لبه آستین به رنگ مشکی با تکرار المان گل لاله بر روی آن کار شده و لکه های مشکی رنگ در محدوده آستین ها دیگر جزئیات پیراهن را تشکیل می دهد.

(۷ آبان ۱۴۰۱) مس کرمان در دیدار هفته یازدهم لیگ برتر از لباس دوم جدید خود رونمایی کرد.

پیراهن دوم جدید در زمینه به رنگ مشکی همراه با یک نوار نارنجی در محدوده سینه ارائه شده است. پترن گل لاله به شکل بسیار محو در زمینه به چشم می خورد و بخش پایینی آستین نیز متشکل از نوارهای نارنجی رنگ است.

یقه و نوار لبه آستین به رنگ نارنجی در سایه ای متفاوت از دیگر قسمت ها کار شده و شورت و جوراب مشکی ترکیب لباس دوم مس کرمان در فصل ۱۴۰۲-۱۴۰۱ لیگ برتر خلیج فارس را کامل می کند.


(۱۸ شهریور ۱۴۰۱) مس کرمان در دیدار هفته پنجم لیگ برتر ۱۴۰۲-۱۴۰۱ مقابل نساجی از لباس سوم جدید خود رونمایی کرد.

پیراهن سوم جدید در زمینه عمدتا به رنگ آبی فیروزه ای همراه با نوارهای گرافیکی سفید به شکل پراکنده در جلو و پشت پیراهن ارائه شده است. یقه، نوار روی شانه و لبه آستین از جزئیات سیاه رنگ پیراهن جدید به شمار می رود و یک پترن محو متشکل از تکرار نماد گل لاله نیز در زمینه پیراهن و شورت به چشم می خورد.

شورت فیروزه ای و جوراب سفید ترکیب لباس سوم مس کرمان در فصل ۱۴۰۲-۱۴۰۱ لیگ برتر خلیج فارس را کامل می کند.


(۱۱ شهریور ۱۴۰۱) لباس اول جدید مس کرمان برای فصل ۱۴۰۲-۱۴۰۱ به عنوان دومین لباس اول این تیم سرانجام در هفته چهارم مورد استفاده قرار گرفت.

پیراهن جدید در زمینه عمدتا به رنگ نارنجی همراه با یک پترن محو متشکل از تکرار تصویری نمادین که توضیحی درباره آن داده نشده در سایه های تیره و روشن ارائه شده است.

جزئیات متعدد و متراکم سیاه رنگ در قالب یقه، نوار لبه آستین و فضای گرادیانت روی آستین، نوارهای راه راه و همچنین خطوط باریک مابین آنها در قسمت پایین پیراهن نمود پیدا کرده که ترکیبی شلوغ به لباس جدید بخشیده است.

از نکات لباس جدید مس کرمان استفاده از پارچه مشابه پیراهن برای شورت است که اختلاف رنگی موجود در لباس ابتدای فصل را به صفر رسانده و و سبب حفظ یکپارچگی رنگی لباس شده است.


(۲۳ مرداد ۱۴۰۱) مس کرمان تیم تازه صعود کرده به لیگ برتر در فصل ۱۴۰۲-۱۴۰۱ با لباس های آل اشپورت به میدان می رود.

لباس اول مس کرمان در زمینه به رنگ نارنجی با یک پترن شطرنجی مواج ارائه شده است. جزئیات پیراهن از قبلی یقه، محدوده شانه و پهلو نیز به رنگ مشکی است.

لباس دوم نیز با طرح مشابه در زمینه به رنگ مشکی همراه با جزئیات سفید ارائه شده است.

این همان مدلی است که پیش از این بر تن اعضای کادر فنی پرسپولیس در تمرینات دیده بودیم که در کرمان به لباس اصلی مسابقه ارتقا یافته است. مسئولان مس کرمان در اقدامی عجیب در جلسه هماهنگی دیدار هفته اول مقابل نفت مسجدسلیمان پیراهن نارنجی را به عنوان رنگ لباس تیم در این مسابقه معرفی کردند اما با پیراهن مشکی وارد زمین شدند.

نکته قابل اشاره عدم سنخیت رنگی پیراهن با شورت مس در این مسابقه بود که البته به شکل مناسبی با استفاده از رنگ نارنجی برای شماره ها این نقیصه تا حدود زیادی برطرف شده بود.

شاید شما دوست داشته باشید

6 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

باز خوبه اسم بازیکن هارو پشت پیراهن نوشتن

کیت دوم طرح خوبی داره فقط بهتر میشد از خطوط سفید استفاده کرد

این همه سال از حرفه ای شدن این لیگ میگذره هنوزم یه سری تیما یاد نگرفتن یه لباسی رو انتخاب میکنن تا آخر فصل همونو بپوشن هی عوض میکنن

سلام تیم کیتز سوالی که برام پیش اومد اینکه
چرا تیم ملی که در گذشته با بهره گیری از پرچم ایران سبز و سفید و قرمز به ترتیب رنگ های پیراهن، شورت و جوراب و حتی گاهی قرمز سفید و سبز ترکیب لباس دوم ( مثل مجارستان) که هنوز هم پایبند به رنگ بندی گذشته بوده… رو به تمام سفید برای لباس اول تغییر داده؟؟
این که حالا تیم های آسیایی بیشتر از لباس تمام سفید استفاده میکنند طبق قانون گذاری های فیفا بوده؟؟

ممنون

پیراهن آبی و سفیده عالیه