لباس مس کرمان ۱۴۰۲-۱۴۰۱

توسط

تیم کیتز – مس کرمان در دیدار هفته پنجم لیگ برتر ۱۴۰۲-۱۴۰۱ مقابل نساجی از لباس دوم جدید خود رونمایی کرد.

پیراهن دوم جدید در زمینه عمدتا به رنگ آبی فیروزه ای همراه با نوارهای گرافیکی سفید به شکل پراکنده در جلو و پشت پیراهن ارائه شده است. یقه، نوار روی شانه و لبه آستین از جزئیات سیاه رنگ پیراهن جدید به شمار می رود و یک پترن محو متشکل از تکرار نماد گل لاله نیز در زمینه پیراهن و شورت به چشم می خورد.

شورت فیروزه ای و جوراب سفید ترکیب لباس دوم مس کرمان در فصل ۱۴۰۲-۱۴۰۱ لیگ برتر خلیج فارس را کامل می کند.


(۱۱ شهریور ۱۴۰۱) لباس اول جدید مس کرمان برای فصل ۱۴۰۲-۱۴۰۱ به عنوان دومین لباس اول این تیم سرانجام در هفته چهارم مورد استفاده قرار گرفت.

پیراهن جدید در زمینه عمدتا به رنگ نارنجی همراه با یک پترن محو متشکل از تکرار تصویری نمادین که توضیحی درباره آن داده نشده در سایه های تیره و روشن ارائه شده است.

جزئیات متعدد و متراکم سیاه رنگ در قالب یقه، نوار لبه آستین و فضای گرادیانت روی آستین، نوارهای راه راه و همچنین خطوط باریک مابین آنها در قسمت پایین پیراهن نمود پیدا کرده که ترکیبی شلوغ به لباس جدید بخشیده است.

از نکات لباس جدید مس کرمان استفاده از پارچه مشابه پیراهن برای شورت است که اختلاف رنگی موجود در لباس ابتدای فصل را به صفر رسانده و و سبب حفظ یکپارچگی رنگی لباس شده است.


(۲۳ مرداد ۱۴۰۱) مس کرمان تیم تازه صعود کرده به لیگ برتر در فصل ۱۴۰۲-۱۴۰۱ با لباس های آل اشپورت به میدان می رود.

لباس اول مس کرمان در زمینه به رنگ نارنجی با یک پترن شطرنجی مواج ارائه شده است. جزئیات پیراهن از قبلی یقه، محدوده شانه و پهلو نیز به رنگ مشکی است.

لباس دوم نیز با طرح مشابه در زمینه به رنگ مشکی همراه با جزئیات سفید ارائه شده است.

این همان مدلی است که پیش از این بر تن اعضای کادر فنی پرسپولیس در تمرینات دیده بودیم که در کرمان به لباس اصلی مسابقه ارتقا یافته است. مسئولان مس کرمان در اقدامی عجیب در جلسه هماهنگی دیدار هفته اول مقابل نفت مسجدسلیمان پیراهن نارنجی را به عنوان رنگ لباس تیم در این مسابقه معرفی کردند اما با پیراهن مشکی وارد زمین شدند.

نکته قابل اشاره عدم سنخیت رنگی پیراهن با شورت مس در این مسابقه بود که البته به شکل مناسبی با استفاده از رنگ نارنجی برای شماره ها این نقیصه تا حدود زیادی برطرف شده بود.

شاید شما دوست داشته باشید

۳ دیدگاه
 1. Rezaya
  پاسخ

  باز خوبه اسم بازیکن هارو پشت پیراهن نوشتن

 2. محمد مبین
  پاسخ

  کیت دوم طرح خوبی داره فقط بهتر میشد از خطوط سفید استفاده کرد

 3. حسام
  پاسخ

  این همه سال از حرفه ای شدن این لیگ میگذره هنوزم یه سری تیما یاد نگرفتن یه لباسی رو انتخاب میکنن تا آخر فصل همونو بپوشن هی عوض میکنن

درج دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.