لباس منچسترسیتی ۲۰۲۳-۲۰۲۲

توسط

تیم کیتز – لباس سوم منچستر سیتی برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ توسط پوما رونمایی شد.

پیراهن سوم جدید در زمینه عمدتا به رنگ فسفری روشن همراه با نوارهای راه راه نسبتا پهن افقی به رنگ طوسی تیره است که این نوارها در کناره ها در زمینه محو می شوند.

لوگوی باشگاه و پوما به صورت تک رنگ فسفری است و در اقدامی نه چندان مرسوم پذیر لوگوی تک رنگ باشگاه منچسترسیتی در پشت یقه نیز تکرار شده است.

شورت طوسی تیره با نوار باریک در لبه پشتی که روی آن MAN CITY به شکل محو نوشته شده به همراه جوراب فسفری ترکیب لباس سوم من سیتی در فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ لیگ برتر انگلستان را کامل می کند.


(۲۸ تیر ۱۴۰۱) لباس دوم منچسترسیتی برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ توسط پوما رونمایی شد.

پیراهن دوم جدید در زمینه با ترکیب راه راه مورب ساده ارائه شده در حالی که محدوده آستین ها، پهلو و بخش عمده ای از پشت پیراهن یکدست مشکی است. لوگوی باشگاه منچسترسیتی، پوما و اسپانسر نیز همگی به صورت تک رنگ زرد به شکل کامل از زمینه پیراهن تفکیک شده اند.

شورت و جوراب مشکی با جزئیات زرد و قرمز ترکیب لباس دوم سیتی در فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ را کامل می کند.

این ترکیب رنگ مربوط به یکی از لباس های قدیمی من سیتی مربوط به فصل ۷۰-۱۹۶۹ است، زمانی که منچسترسیتی سه عنوان قهرمانی جام حذفی و جام اتحادیه انگلستان و همچنین جام در جام اروپا را از آن خود کرد.

منچسترسیتی یک بار دیگر نیز در فصل ۱۲-۲۰۱۱ از ترکیب راه راه مشکی و قرمز به عنوان لباس دوم استفاده کرده بود، موردی که برای فصل جدید فقط ترکیب رنگ آن مشخص شده و هنوز معلوم نیست که این بار نیز همچون گذشته راه راه خواهد بود یا شاهد طرح متفاوتی خواهیم بود.

(۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱) لباس اول منچسترسیتی برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ به زودی به طور رسمی توسط پوما رونمایی خواهد شد.

پیراهن جدید منچسترسیتی با ترکیبی ساده در زمینه یکدست به رنگ آبی آسمانی است. یقه و نوار لبه آستین به رنگ قرمز مارون با یک نوار سفید باریک بر روی آنها است. این ترکیب رنگ از لباس من سیتی در اواخر دهه ۱۹۶۰ برداشت شده است.

لوگوی منچسترسیتی در مرکز سینه جانمایی شده و لوگوی پوما نیز در زیر آن خودنمایی می کند. شورت و جوراب آبی آسمانی با جزئیات مارون و سفید ترکیب لباس منچسترسیتی در فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ را کامل می کند.

یک شورت مارون نیز به عنوان گزینه جایگزین برای مواقع لزوم معرفی شده که ترکیب آن با پیراهن و جوراب آبی آسمانی نمایی جدید از منچسترسیتی خلق خواهد کرد.

لباس دروازه بانی منچسترسیتی ۲۰۲۳-۲۰۲۲

پیش بینی های لباس منچسترسیتی فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲:پیراهن پیش مسابقه منچسترسیتی ۲۰۲۳-۲۰۲۲:

ویدیو | رونمایی لباس منچسترسیتی ۲۰۲۵-۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس اول منچسترسیتی برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ توسط پوما رونمایی شد. ویدیو رونمایی از لباس جدید سیتی را در ادامه ببینید.

لباس منچسترسیتی ۲۰۲۵-۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس اول منچسترسیتی برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ به طور رسمی توسط پوما رونمایی شد. پیراهن اول جدید در زمینه به رنگ آبی آسمانی همراه با یقه و نوار لبه آستین سرمه ای ارائه شده است. یک الگوی گرافیکی حاوی عدد ۰۱۶۱ که به کد پیش شماره تلفن مناطقی از جمله مرکز منچستر اشاره … ادامه مطلب لباس منچسترسیتی ۲۰۲۵-۲۰۲۴

لباس دوم منچسترسیتی ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر اولیه)

تیم کیتز – لباس دوم منچسترسیتی برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ بازآفرینی یکی از لباس های قدیمی تیم خواهد بود. پیراهن دوم جدید با الهام از لباس دوم سیتی در فصل ۹۹-۱۹۹۸ با ترکیب راه راه سرمه ای و فسفری ارائه شده است. یک نوار باریک آبی روشن مرز بین این دو رنگ را مشخص می کند، … ادامه مطلب لباس دوم منچسترسیتی ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر اولیه)

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
13 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

بدک نیست

این تو پی اس بازسازی شده یا اکلا ایسگاهه؟؟

فودن ۸ شد؟؟ بهش میاد
لوگوی باشگاه و پوما چون وسطه بد شده

همین وسط بودن ، متمایزش کرده نسبت به بقیه 😍😍😍😍

بد نیست

اینطور که مشخصه پوما قصد داره که امسال لباس های پیش بازی رو از یک پترن استفاده کنه مثلا اگر دورتموند و من سیتی بازی داشته باشن باید هر دو از یک طرح استفاده کنن که به نظر من اصلا جذاب نیست و شاید حتی مخاطب رو اذیت کنه این حرکت پوما در حد تولیدی های اماتور بود

نه خوبه بد نیست

موافقم

چرا میلان رو ریختن تو سیتی 😂

از لباس سوم خوشم اومد

سازمان لیگ باید امسال توپ لیگ برتر مملکت رو تغییر بده دیگه… سه چهار ساله دارن از این توپ استفاده میکنن!

موافقم

چند روز تا شروع لیگ برتر نمونده و هنوز خبری از توپ جدید نیست واقعا وضعیت فاجعه باریه ۴ ساله داریم از یه توپ استفاده می‌کنیم