لباس موناکو ۲۰۲۳-۲۰۲۲

توسط

تیم کیتز – لباس سوم موناکو برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ توسط کاپا رونمایی شد.

پیراهن سوم جدید در زمینه عمدتا به رنگ بنفش روشن همراه و در قسمت جلوی پیراهن با یک پترن سه بعدی با تراکم بالا در نیمه سمت چپ ارائه شده که به شکل مورب از رنگ زمینه در سمت راست تفکیک می شود.

نوار لبه آستین و لبه پایین پیراهن به رنگ بنفش تیره و لوگوی باشگاه موناکو، کاپا و اسپانسر نیز به صورت تک رنگ سفید هستند. شورت و جوراب بنفش روشن با جزئیات بنفش تیره ترکیب لباس سوم موناکو در فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ را کامل می کند.


(۳۰ تیر ۱۴۰۱) لباس دوم موناکو فرانسه برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ توسط کاپا رونمایی شد.

پیراهن دوم جدید در زمینه به رنگ زغالی و در محدوده آستین و پهلو مشکی است. یک نوار سفید در لبه آستین و لبه پایینی پیراهن کار شده و لوگوی باشگاه موناکو، کاپا و اسپانسر(etoro) نیز همگی به صورت تک رنگ سفید هستند.

عبارت RISE. RISK. REPEAT. به صورت محو در محدوده پهلو تکرار شده و شورت و جوراب مشکی با جزئیات سفید ترکیب لباس دوم موناکو در فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ را کامل می کند.


(۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱) لباس اول موناکو فرانسه برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ توسط کاپا رونمایی شد.

پیراهن جدید موناکو با همان ترکیب ثابت همیشگی قرمز و سفید مورب ارائه شده است. به عنوان یک عنصر تنوع بخش، شعار باشگاه موناکو “RISE. RISK. REPEAT” در قالب خطوط مورب به صورت پیوسته در محدوده قرمز رنگ پیراهن تکرار شده است.

آستین ها و محدوده پشت پیراهن یکدست سفید و نوار لبه آستین نیز قرمز کار شده است. لوگوی باشگاه نیز به صورت تک رنگ سفید روی لباس درج شده است.

لباس موناکو ۲۰۲۴-۲۰۲۳

تیم کیتز – لباس دوم موناکو برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ توسط کاپا رونمایی شد. پیراهن دوم جدید در زمینه به رنگ مشکی همراه با تصویری محو از نقشه شهر موناکو در قسمت جلوی پیراهن ارائه شده است. یقه، نوار لبه آستین و نوار لبه پایین پیراهن به رنگ زرد طلایی کار شده و لوگوی باشگاه، کاپا … ادامه مطلب لباس موناکو ۲۰۲۴-۲۰۲۳

تغییر لوگوی باشگاه های فرانسوی به خاطر کودکان

 

قوانین عجیب لباس در جام حذفی فرانسه

تیم کیتز – فدراسیون فوتبال فرانسه برای مسابقات جام حذفی این کشور قوانین و محدودیت های عجیب و قابل توجهی وضع کرده است. به موجب یکی از قوانین موجود برای این مسابقات تیم ها در دور هفتم و هشتم جام حذفی فرانسه صرفا مجاز به استفاده از ۵ رنگ برای لباس خود هستند؛ سفید، قرمز، … ادامه مطلب قوانین عجیب لباس در جام حذفی فرانسه

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
2 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

این طرح خیلی تکراریه

چرا هر سال یچیزه