لباس مونشن گلادباخ ۲۰۲۳-۲۰۲۲

توسط

تیم کیتز – لباس دوم بروسیا مونشن گلادباخ برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ توسط پوما رونمایی شد.

پیراهن دوم جدید در زمینه عمدتا به رنگ سبز همراه با نوارهای راه راه اندکی تیره تر از زمینه در قسمت جلوی پیراهن ارائه شده است. دو رد محو شوندگی نامحسوس نیز به شکل مورب در قسمت جلوی پیراهن اعمال شده که به سختی قابل تشخیص است.

شورت و جوراب سبز ترکیب لباس دوم مونشن گلادباخ در فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ را کامل می کند.


(۱۳ تیر ۱۴۰۱) لباس دوم مونشن گلادباخ برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ توسط پوما رونمایی شد.

پیراهن دوم جدید در زمینه به رنگ مشکی همراه با یک پترن چریکی متشکل از دایره های ریز به هم پیوسته ارائه شده است. اسپانسر به صورت تک رنگ روی پیراهن درج شده و لوگوی پوما نیز به رنگ سبز است.


تیم کیتز – لباس اول مونشن گلادباخ برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ توسط پوما رونمایی شد.

پیراهن جدید با ترکیبی بسیار ساده و تقریبا بی روح در زمینه سفید همراه با دو نوار سبز و مشکی در مرکز پیراهن ارائه شده است. سایر قسمت ها به غیر از لوگوها فاقد هرگونه عنصر رنگی است.

شورت و جوراب سفید ترکیب لباس اول مونشن گلادباخ در فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ را کامل می کند.


لباس های دروازه بانی مونشن گلادباخ ۲۰۲۳-۲۰۲۲

لباس مونشن گلادباخ ۲۰۲۴-۲۰۲۳؛ مسجدسلیمان طوری!

تیم کیتز – لباس دوم و سوم بروسیا مونشن گلادباخ برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ توسط پوما رونمایی شد. پیراهن دوم جدید در زمینه به رنگ سبز همراه با نوارهای راه راه مشکی که با یک افکت در محدوده مرکزی برش خورده اند ارائه شده است. یقه به رنگ مشکی کار شده و شورت و جوراب سبز … ادامه مطلب لباس مونشن گلادباخ ۲۰۲۴-۲۰۲۳؛ مسجدسلیمان طوری!

طرح نوآورانه پوما؛ ایده ای که شکست خورد؟

تیم کیتز – کمپانی پوما با ایده خلق یک تم ثابت و ساده برای لباس تیم های خود در فصل ۲۰۲۲-۲۰۲۱ قصد ایجاد تحولی انقلابی در لباس تیم ها داشت، ایده ای که هر روز تردیدها نسبت به موفقیت آن بیشتر می شود. ایده ی طرح جدید پوما به نوعی از قالب های قدیمی لباس … ادامه مطلب طرح نوآورانه پوما؛ ایده ای که شکست خورد؟

لباس مونشن گلادباخ ۲۰۲۲-۲۰۲۱

تیم کیتز - لباس سوم مونشن گلادباخ برای فصل ۲۰۲۲-۲۰۲۱ با طرح مشترک لباس های سوم پوما رونمایی شد. پیراهن سوم جدید در زمینه به رنگ مشکی است که لوگوی باشگاه گلادباخ به صورت محو سطح آن را پوشش داده است. دو نوار مرکز سینه سفید و نام تیم "BORUSSIA" نیز به رنگ سبز در … ادامه مطلب لباس مونشن گلادباخ ۲۰۲۲-۲۰۲۱

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
2 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

اصلا خوب نیست

آقا اون لباس مشکیه کیت سوم هست، نه دوم

کیت اول هم جنبه کلاسیک داره و تقلید از لباس فصل ۱۹۷۱/۷۲ باشگاه هست

هردو کیت هم عالی مثل بقیه کار های پوما تو این چند سال اخیر 💚