لباس های جی لیگ ژاپن برای فصل ۲۰۲۲ – ساگان توسو

توسط

تیم کیتز – لباس تیم های حاضر در فصل ۲۰۲۲ جی لیگ ژاپن به مرور و پس از رونمایی در این پست معرفی خواهند شد.

لباس ساگان توسو ۲۰۲۲

لباس های ساگان توسو برای فصل ۲۰۲۲ با ترکیب آبی روشن و جزئیات صورتی برای لباس اول و ترکیب سفید با جزئیات آبی و صورتی برای لباس دوم از سوی نیوبالانس ارائه شده است.

لباس اوراوا ردز ۲۰۲۲

لباس های اوراوا رد دیاموندز ژاپن برای فصل ۲۰۲۲ با ترکیب ساده قرمز همراه با نوار سفید در لبه یقه پولو، شورت سفید و جوراب مشکی برای لباس اول و ترکیب سفید با نوارهای دوبل طوسی روشن، شورت مشکی و جوراب سفید برای لباس دوم از سوی نایک ارائه شده است.

لباس شیمیزو اس پالس ۲۰۲۲

لباس های شیمیزو اسپالس ژاپن برای فصل ۲۰۲۲ جی لیگ با ترکیب نارنجی همراه با یک گرافیک انتزاعی در سایه های متفاوت نارنجی برای لباس اول، ترکیب سرمه ای با اندک جزئیات نارنجی برای لباس دوم و ترکیب سفید و طوسی روشن برای لباس سوم از سوی پوما ارائه شده است.

لباس یوکوهاما اف سی ۲۰۲۲

لباس های یوکوهاما اف سی برای فصل ۲۰۲۲ با ترکیب آبی آسمانی همراه با خطوط محو Y شکل در قسمت جلو و پشت پیراهن و طرح مشابه با ترکیب سفید همراه با خطوط طوسی برای لباس دوم از سوی برند ژاپنی Soccer Junky ارائه شده است.

لباس سرزو اوزاکا ۲۰۲۲

لباس های سرزو اوزاکا برای فصل ۲۰۲۲ با ترکیب متشکل از نوارهای مورب در سایه های متفاوت از رنگ صورتی همراه با جزئیات سرمه ای برای لباس اول، ترکیب سفید با جزئیات سرمه ای و صورتی برای لباس دوم و ترکیب عمدتا مشکی همراه با نوارهای مورب طوسی تیره و جزئیات صورتی و سفید برای لباس سوم از سوی پوما ارائه شده است.

لباس یوکوهاما مارینوس ۲۰۲۲

لباس های یوکوهاما مارینوس ژاپن برای فصل ۲۰۲۲ با الهام از لباسی که ۳۰ سال پیش بازیکنان این تیم به تن می کردند با ترکیب آبی و جزئیات سفید و قرمز و آبی در محدوده پهلو برای لباس اول و ترکیب سفید با جزئیات صورتی روشن برای لباس دوم از سوی آدیداس ارائه شده است.

لباس اف سی توکیو ۲۰۲۲

لباس های اف سی توکیو برای فصل ۲۰۲۲ با ترکیب سنتی راه راه آبی و قرمز همراه با جزئیات طلایی رنگ برای لباس اول و ترکیب سفید با خطوط باریک آبی و قرمز و جزئیات مشکی توسط نیوبالانس ارائه شده است.

لباس شونان بلمار ۲۰۲۲

لباس اول شونان بلمار برای فصل ۲۰۲۲ جی لیگ ژاپن با ترکیب عمدتا سبز روشن همراه با جزئیات آبی در حاشیه یقه، نوار لبه آستین و همچنین در قالب نوار مرکز پیراهن توسط برند پنالتی(Penalty) ارائه شده است.

لباس سانفریس هیروشیما ۲۰۲۲

لباس های سانفریس هیروشیما برای فصل ۲۰۲۲ با ترکیب ساده یکدست بنفش همراه با جزئیات بنفش تیره برای لباس اول و ترکیب سفید با راه راه های محو شونده بنفش روشن و جزئیات بنفش در قالب یقه، نوار لبه آستین و پهلو توسط نایک ارائه شده است.

لباس جوبیلو ایواتا ۲۰۲۲

لباس های جوبیلو ایواتا برای فصل ۲۰۲۲ جی لیگ ژاپن با ترکیب عمدتا آبی آسمانی همراه با جزئیات سرمه ای، سفید و زرد برای لباس اول و ترکیب سفید با جزئیات سرمه ای، آبی آسمانی و زرد برای لباس دوم توسط آدمیرال ارائه شده است. آدمیرال پیش از این از طرحی مشابه این لباس برای لباس تیم ملی انگلیس در سال ۱۹۸۲ استفاده کرده بود و اکنون به نوعی آن را بازیابی کرده است.

لباس کاشیما آنتلرز ۲۰۲۲

لباس های کاشیما آنتلرز برای فصل ۲۰۲۲ جی لیگ ژاپن با ترکیب ساده قرمز و جزئیات خاکستری و سرمه ای در قالب یقه، نوار لبه آستین و نوار پهلو برای لباس اول و ترکیب سفید با گرافیک مشابه لباس وولفسبورگ در سایه ای نزدیک به زمینه و یقه، نوار لبه آستین و نوار پهلو قرمز توسط نایک ارائه شده است.

لباس گامبا اوزاکا ۲۰۲۲

لباس های اول و دوم گامبا اوزاکا ژاپن برای فصل ۲۰۲۲ برای اولین بار با لوگوی جدید این باشگاه و با ترکیب سنتی این تیم یعنی راه راه مشکی و آبی برای لباس اول و ترکیب سفید با خطوط و جزئیات مشکی و آبی برای لباس دوم توسط آمبرو ارائه شده است.

لباس ناگویا گرامپوس ۲۰۲۲

لباس اول ناگویا گرامپوس برای فصل ۲۰۲۲ جی لیگ ژاپن با ترکیب عمدتا قرمز همراه با جزئیات زرد در قالب نوار لبه آستین و پهلو، بخشی از یقه و گرافیک زمینه توسط میزانو ارائه شده است.

لباس ویسل کوبه ۲۰۲۲

لباس های ویسل کوبه ژاپن برای فصل ۲۰۲۲ با ترکیب عمدتا قرمز مارون برای لباس اول، سفید با جزئیات مارون برای لباس دوم و مشکی با جزئیات فسفری برای لباس سوم از سوی اسیکس ارائه شده است.

لباس هوکایدو ۲۰۲۲

لباس اول، دوم و سوم هوکایدو کونسادول ساپورو برای فصل ۲۰۲۲ با ترکیب های نسبتا شلوغ قرمز و مشکی برای لباس اول، سفید با جزئیات قرمز و مشکی برای لباس دوم و مشکی با جزئیات طوسی و طلایی برای لباس سوم از سوی میزانو ارائه شده است.

لباس کاوازاکی فرونتال ۲۰۲۲

لباس اول و دوم کاوازاکی فرونتال برای فصل ۲۰۲۲ با پترن مشترک مربعی در رنگ آبی و مشکی برای لباس اول و سفید برای لباس دوم توسط پوما ارائه شده است. لباس های دروازه بانی کاوازاکی فرونتال نیز با طرح مشابه لباس تیم و در رنگ های قرمز و سبز ارائه شده اند.

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
18 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

سلام تیم کیتز امسال لیگ طراحی دارید؟

شروع کنید دیگه . چی میشه مگه ؟؟!!

فدراسیون فوتبال دوباره فراخوان طراحی لوگو گذاشته 😐 این همه فراخوان گذاشتن اما آخرش هیچی به هیچی 😐 بسه دیگه حوصلمون سر رفت 😐

یاد اون تریلی پارسال تراکتورسازی میندازه آدمو

دقیقا

کلا از لحاظ حجم بدقواره و بدریختی تبلیغات دست ما رو از پشت بستن !!!

دلیلی داره که لباس هوکایدو تو قالب لباس قدیمی ارائه شده است ؟

جوبیلو ایواتا همه کیت هاش قشنگه

عکس لباس سی سال یوکوهاما رو هم می‌داشتید خب 😕

🌹

لباس گلری آدیداس چقدر قشنگه 😍

آره خیلی خوشگله

مگه واجبه که شماره ی جلو پیراهن وجود داشته باشه . آوردن جلوی کبد و لوزالمعده 😂😂😂

به شدت هم سمی شده این حرکت 😂 خب برادر من نکن مگه مجبوری 😂

چه اصراری روی گذاشتن اسپانسر لوگو روی سر شونه ها دارید ؟ 😐😐

برو دنبال نون که خربزه ابه