لباس های فنرباغچه برای فصل ۲۱-۲۰۲۰

توسط

تیم کیتز – لباس های اول، دوم و سوم جدید تیم فوتبال فنرباغچه ترکیه برای فصل ۲۱-۲۰۲۰ که توسط آدیداس تامین می شود به طور غیر رسمی رونمایی شد.

پیراهن اول جدید به مانند همیشه با ترکیب راه راه ساده سرمه ای و زرد همراه با یقه، نوار لبه آستین و سه خط پهلو همگی به رنگ سرمه ای ارائه شده است.

پیراهن دوم نیز در زمینه به رنگ طلایی همراه با یک پترن گرافیکی قلم مویی در سایه ای نزدیک به زمینه ارائه شده است. یقه، سه خط روی شانه و نوار لبه آستین و همچنین لوگوی باشگاه فنرباغچه همگی به صورت تک رنگ سرمه ای کار شده اند.

پیراهن سوم هم با طرح و ترکیب رنگ مشابه لباس دوم رئال در فصل ۲۰-۲۰۱۹ در زمینه به رنگ سرمه ای همراه با یک گرافیک محو بر روی زمینه و لوگوها و جزئیاتی به رنگ طلایی ارائه شده است.

لباس فنرباغچه ۲۰۲۴-۲۰۲۳

تیم کیتز – لباس دوم و سوم فنرباغچه برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ توسط پوما رونمایی شد. پیراهن دوم جدید در زمینه به رنگ زرد همراه با یک پترن سرتاسری محو برگرفته از سنگ فرش اطراف مجسمه گاو نر شهر استانبول ارائه شده است. یقه، نوار سه گوشی لبه کناری و همچنین لوگوی پوما و اسپانسرها از … ادامه مطلب لباس فنرباغچه ۲۰۲۴-۲۰۲۳

لباس فنرباغچه ۲۰۲۳-۲۰۲۲

تیم کیتز – لباس های فنرباغچه برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ توسط پوما رونمایی شد. لباس اول جدید در زمینه با ترکیب سنتی راه راه زرد روشن و سرمه ای ارائه شده که این بار یک نوار باریک سفید در مرز بین همه نوارها اضافه شده است. نوارها در محدوده آستین ها به صورت افقی است و … ادامه مطلب لباس فنرباغچه ۲۰۲۳-۲۰۲۲

طرح نوآورانه پوما؛ ایده ای که شکست خورد؟

تیم کیتز – کمپانی پوما با ایده خلق یک تم ثابت و ساده برای لباس تیم های خود در فصل ۲۰۲۲-۲۰۲۱ قصد ایجاد تحولی انقلابی در لباس تیم ها داشت، ایده ای که هر روز تردیدها نسبت به موفقیت آن بیشتر می شود. ایده ی طرح جدید پوما به نوعی از قالب های قدیمی لباس … ادامه مطلب طرح نوآورانه پوما؛ ایده ای که شکست خورد؟

 

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

لباس دوم و سوم واقعا زیبان.بهترین لباس های فنرباغچه تا به حال