لباس های لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ – گروه C

توسط

تیم کیتز – امروز مروری بر لباس تیم های حاضر در گروه سوم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ خواهیم داشت.

پرسپولیس ایران

سرخپوشان پایتخت در اولین بازی خود در فصل جدید لیگ قهرمانان مجبور به استفاده از لباس دوم خود بودند، لباسی که بر خلاف وعده های پیشین دقیقا یکدست سفید همراه یقه قرمز بود.

پرسپولیس احتمالا در بازی دوم لباس اول خود را بر تن خواهد کرد. اگر اتفاق غیر منتظره ای رخ ندهد لباس اول پرسپولیس در لیگ قهرمانان همان لباسی است که سرخپوشان در دربی مقابل استقلال به تن داشتند.

لباس دربی و لیگ قهرمانان پرسپولیس را (اینجا ببینید)

 

الدحیل قطر

باشگاه الدحیل در آخرین روز سال گذشته میلادی از آغاز همکاری با پوما در جهت تامین لباس این تیم خبر داد. الدحیل از یکی از طرح های تیمی آماده پوما با ترکیب سراسر قرمز برای لباس اول و طوسی برای لباس دوم خود در سال ۲۰۲۰ بهره می برد.

الدحیل پیش از این از لباس های بوردا اسپورت استفاده می کرد.

مطلب معرفی لباس های الدحیل برای فصل ۲۰-۲۰۱۹ و لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ را (اینجا ببینید).

 

التعاون عربستان

تیم فوتبال التعاون از ترکیب زرد با جزئیات آبی همراه با یک گرافیک پیچ و تاب دار محو بر روی پیراهن برای لباس اول خود در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ بهره می برد. لباس دوم التعاون نیز با ترکیبی کلاسیک در زمینه سفید همراه با یک نوار زرد مورب با حاشیه سرمه ای در قسمت جلوی پیراهن ارائه شده است.

مطلب معرفی لباس های اول، دوم و سوم التعاون برای فصل ۲۰-۲۰۱۹ و یکی از حریفان پرسپولیس در لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ را (اینجا ببینید)

 

الشارجه امارات

الشارجه که کماکان به استفاده از لباس های فصل ۱۹-۲۰۱۸ خود در فصل ۲۰-۲۰۱۹ نیز ادامه می دهد از رنگ عمدتا سفید برای لباس اول و آبی برای لباس دوم خود بهره می برد.

مطلب معرفی لباس های الشارجه در فصل های ۲۰-۲۰۱۸ و لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ را (اینجا ببینید).

 

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
2 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

لباس سوم التعاون عالیه

تیمای عربستانی چیه همشون یهو با هم تولید کننده های گمنام اوردن؟!