لباس های وولفسبورگ برای فصل ۲۱-۲۰۲۰

توسط

تیم کیتز – لباس های اول و دوم جدید تیم فوتبال وولفسبورگ آلمان برای فصل ۲۱-۲۰۲۰ توسط نایک رونمایی شد.

یپراهن اول جدید همچون همیشه با طرحی خاص در زمینه به رنگ سبز روشن(کاهویی) همراه با یک گرافیک با ساختار X متشکل از خطوط ممتد سفید باریک در مرکز و خطوط نقطه چین در حاشیه های آن ارائه شده است.

یقه، آستین ها و محدوده پشت پیراهن یکدست سیز روشن و لوگوی نایک نیز سفید با استروک سبز است.

پیراهن دوم جدید نیز در زمینه به رنگ مشکی همراه با یقه و نوار لبه آستین سبز روشن و سفید ارائه شده است. لوگوی باشگاه وولفسبورگ، نایک و فولکس واگن هم به صورت تک رنگ سبز روی لباس خودنمایی می کند.

باشگاه وولفسبورگ همچنین لباس دوم آبی رنگ فصل گذشته را به عنوان لباس سوم فصل ۲۱-۲۰۲۰ معرفی کرده است تا در مواقع لزوم مورد استفاده قرار بگیرد.

ویدیو | رونمایی لباس بایر لورکوزن ۲۰۲۵-۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس بایر لورکوزن برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ توسط کاستوره رونمایی شد. ویدیو رونمایی از لباس جدید قهرمان فصل اخیر بوندسلیگا را در ادامه ببینید.

لباس لورکوزن ۲۰۲۵-۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس اول بایر لورکوزن مدافع عنوان قهرمانی بوندسلیگا آلمان برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ توسط کاستوره رونمایی شد. پیراهن اول جدی در زمینه به رنگ قرمز همراه با یک گرافیک متشکل از ترکیب نقشه و المان های شهر لورکوزن از جمله لوزی لوزی های برج آب در قسمت جلوی پیراهن ارائه شده است. محدوده … ادامه مطلب لباس لورکوزن ۲۰۲۵-۲۰۲۴

لباس هایدنهایم ۲۰۲۵-۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس اول، دوم و سوم هایدنهایم برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ بوندسلیگا آلمان توسط پوما رونمایی شد. پیراهن اول جدید که در کلیت چیزی شبیه به لباس دوم و سوم مونشن گلادباخ در فصل اخیر است، در زمینه به رنگ قرمز همراه با نوارهای راه راه آبی که در مرکز پیراهن با افکت پیکسلی … ادامه مطلب لباس هایدنهایم ۲۰۲۵-۲۰۲۴

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها