لباس های کی لیگ کره جنوبی برای فصل ۲۰۲۲ – چونبوک موتورز

توسط

تیم کیتز – لباس تیم های حاضر در فصل ۲۰۲۲ کی لیگ کره جنوبی(K League) به مرور و پس از رونمایی در این پست معرفی خواهند شد.

لباس چونبوک هیوندای موتورز ۲۰۲۲

لباس دوم چونبوک هیوندای برای فصل ۲۰۲۲ با طرح قدیمی مشابه لباس اول در زمینه سفید همراه با پترن نقطه ای سبز بر روی زمینه، سه خط مشکی روی شانه و یقه و نوار لبه آستین سبز و طلایی ارائه شده است.

لباس اول چونبوک هیوندای موتورز کره جنوبی برای فصل ۲۰۲۲ برای اولین بار توسط آدیداس ارائه شده است. لباس جدید در زمینه به رنگ سبز همراه با گرافیک قدیمی مشابه لباس سوم تیم های آدیداس در فصل ۱۹-۲۰۱۸ و سه خط و جزئیات سفید و طلایی است. چونبوک پیش از این لباس های برند هومل را بر تن می کرد.

لباس اینچئون یونایتد ۲۰۲۲

لباس های اینچئون یونایتد کره جنوبی برای فصل ۲۰۲۲ با ترکیب راه راه مشکی و آبی و پترن گرافیکی مثلثی برای لباس اول و ترکیب سفید با جزئیات مشکی و آبی برای لباس دوم از سوی مکرون ارائه شده است.

لباس گیمچئون ۲۰۲۲

لباس های گیمچئون سانگمو کره جنوبی برای فصل ۲۰۲۲ با ترکیب چریکی قرمز و سرمه ای برای لباس اول و طرح مشابه با ترکیب سفید و طوسی روشن همراه با جزئیات سرمه ای و قرمز برای لباس دوم از سوی کِلمه ارائه شده است.

لباس سئونگنام اف سی ۲۰۲۲

لباس های سئونگنام اف سی برای فصل ۲۰۲۲ کی لیگ کره جنوبی با ترکیب مشکی همراه با یک گرافیک شلوغ محو در زمینه که احتمالا برگرفته از نمادهای باستانی کره جنوبی است و جزئیات سفید شبرنگی و لوگوهای سفید برای لباس اول و ترکیب سفید با نوارهای محو شونده مشکی و نوارهای هویتی بازتابنده آمبرو برای لباس دوم ارائه شده است.

لباس پوهانگ استیلرز ۲۰۲۲

لباس های پوهانگ استیلرز کره جنوبی برای فصل ۲۰۲۲ با ترکیب راه راه افقی متشکل از نوارهای گرافیکی قرمز گداخته بر روی زمینه مشکی برای لباس اول و ترکیب سفید با یک گرافیک لطیف آبی روشن در قسمت جلوی پیراهن همراه با جزئیات آبی در قالب یقه، نوار روی شانه و لبه آستین برای لباس دوم از سوی پوما ارائه شده است.

لباس گانگون ۲۰۲۲

لباس های تیم گانگون برای فصل ۲۰۲۲ کی لیگ کره جنوبی با ترکیب ساده نارنجی با جزئیات سفید برای لباس اول و ترکیب سفید با نوار مورب نارنجی برای لباس دوم توسط برند فیلا(FILA) ارائه شده است.

لباس سوان سامسونگ ۲۰۲۲

لباس اول و دوم سوان سامسونگ بلووینگز برای فصل ۲۰۲۲ با ترکیب آبی همراه با یک پترن گرافیکی محو برای لباس اول و ترکیب سفید همراه با پترن محو با ساختار مثلثی برای لباس دوم از سوی پوما ارائه شده است.

لباس دائگو ۲۰۲۲

لباس های دائگو اف سی برای فصل ۲۰۲۲ کی لیگ کره جنوبی با ترکیب آبی روشن همراه با جزئیات سفید و طلایی برای لباس اول و ترکیب سفید با جزئیات طلایی برای لباس دوم توسط GoalStudio برند زیر مجموعه سایت گل ارائه شده است.

لباس اف سی سئول ۲۰۲۲

لباس های اف سی سئول کره جنوبی برای فصل ۲۰۲۲ با ترکیب راه راه مشکی و قرمز همراه با جزئیات طلایی برای لباس اول و ترکیب سفید همراه با پترن محو با ساختار لوزی در زمینه و جزئیات مشکی و قرمز در قالب یقه و نوار لبه آستین برای لباس دوم از سوی برند کره ای پرو اسپکس ارائه شده است.

لباس اولسان هیوندای ۲۰۲۲

لباس های اولسان هیوندای کره جنوبی برای فصل ۲۰۲۲ با ترکیب آبی همراه با نوارهای گرافیکی و سه خط و جزئیات نارنجی(زرد سیر) برای لباس اول و طرح مشابه با ترکیب سفید همراه با نوارهای گرافیکی آبی روشن و جزئیات آبی و زرد سیر برای لباس دوم برای اولین بار توسط آدیداس ارائه شده است. اولسان پیش از این لباس های برند هومل را بر تن می کرد.

تغییر نام و لوگوی اولسان هیوندای؛ ستاره هایی که به قهرمانی آسیا اشاره ندارند

تیم کیتز – باشگاه اولسان هیوندای کره جنوبی همزمان با تغییر نام به اولسان اچ دی از لوگوی جدید خود رونمایی کرد. این تغییر نام ناشی از تغییر نام شرکت صنایع سنگین هیوندای، مالک باشگاه اولسان به HD Hyundai است که HD در اینجا مخفف “Human Dynamics” است. لوگوی جدید تا حدودی از فرم لوگوی … ادامه مطلب تغییر نام و لوگوی اولسان هیوندای؛ ستاره هایی که به قهرمانی آسیا اشاره ندارند

لباس چونبوک موتورز ۲۰۲۳

 

لباس پوهانگ استیلرز ۲۰۲۳

 

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
6 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

تیم هاشون به آدیداس رو آوردن

تیم کیتز تو بازی لودوگورتس-ستاره سرخ بلگراد لباس حالا نمیدونم یک بازیکن بود چند بازیکن بود همه بود ارم UEFA FOUNDTION FOR CHILDREN نداشت لطفا بررسی کنید ممنون

بی صبرانه منتظریم تیم کیتز هم وارد عرصه تولید پوشاک ورزشی بشه

تیم کیتز تو بازی میلان لاتزیو لوگوی لاتزیو زیر عقاب اون ارم دو خط سفید و یک خط ابی بود در صورتی که لوگوی لاتزیو دو ابی و یک خط سفید داره لطفا بررسی کنید ممنون

درود تیم کیتز
بهره از پوشاک خارجی برای تیم های ایرانی منع شده است؟