لباس های گالاتاسرای برای فصل ۲۱-۲۰۲۰

توسط

تیم کیتز – لباس های اول و دوم جدید تیم فوتبال گالاتاسرای ترکیه برای فصل ۲۱-۲۰۲۰ به طور رسمی توسط نایک رونمایی شد.

پیراهن اول جدید در زمینه به صورت نیم قرمز سیر و نیم زرد سیر است که با یک افکت گرافیکی در مرکز پیراهن در همدیگر ادغام می شوند. یقه و آستین چپ به رنگ قرمز و نوار پهلو و آستین راست نیز به رنگ زرد کار شده است.

محدوده نام و شماره بازیکن در پشت پیراهن یکدست به رنگ زرد است و شورت قرمز تیره با نوار زرد در کناره ها به همراه جوراب زرد و قرمز با افکت مشابه پیراهن ترکیب لباس اول گالاتاسرای در فصل ۲۱-۲۰۲۰ را کامل می کند.

پیراهن دوم نیز در زمینه عمدتا به رنگ مشکی همراه با یک گرافیک قرمز رنگ که به صورت نامنظم در قسمت های مختلف پیراهن نمود پیدا کرده ارائه شده است.

لوگوی باشگاه و نایک به رنگ زرد طلایی است و شورت مشکی و جوراب مشکی ترکیب لباس دوم گالاتاسرای در فصل ۲۱-۲۰۲۰ را کامل می کند.

قرارداد گالاتاسرای با پوما؛ پایان همکاری با نایک پس از ۱۳ سال

تیم کیتز – باشگاه گالاتاسرای ترکیه برای تامین لباس خود از ابتدای فصل آینده با پوما قرارداد همکاری امضا کرد. قرارداد جدید از یکم جولای ۲۰۲۴(۱۱ تیرماه ۱۴۰۳) آغاز و به مدت ۵ فصل معتبر خواهد بود. ارزش پایه قرارداد سالانه پنج میلیون یورو و در مجموع ۲۵ میلیون یورو است و علاوه بر این … ادامه مطلب قرارداد گالاتاسرای با پوما؛ پایان همکاری با نایک پس از ۱۳ سال

لباس گالاتاسرای ۲۰۲۴-۲۰۲۳

تیم کیتز – لباس سوم گالاتاسرای ترکیه برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ توسط نایک رونمایی شد. پیراهن سوم جدید با ترکیب راه راه قرمز و زرد ساده همراه با یقه پولو و نوار لبه آستین قرمز ارائه شده است. پیراهن جدید در قسمت جلو شامل ۱۳ نوار راه راه است که به سیزده دانش آموز دبیرستان گالاتاسرای … ادامه مطلب لباس گالاتاسرای ۲۰۲۴-۲۰۲۳

پیراهن پیش مسابقه گالاتاسرای ۲۰۲۴-۲۰۲۳

 

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها