یک لباس معمولی اما خاص؛ لباس رویال ادیشن آیک سوئد ۲۰۲۲

توسط

تیم کیتز – باشگاه آیک سوئد به رسم فصل های اخیر از لباسی ویژه تحت عنوان “Royal Edition” برای سال ۲۰۲۲ همزمان با ۱۳۱ سالگی این باشگاه با همکاری نایک رونمایی کرد.

پیراهن جدید بر پایه یکی از طرح های آماده نایک سری Vaporknit III در زمینه به رنگ سرمه ای همراه با نقشه شهر استکهلم در سایه ای نزدیک به زمینه ارائه شده است. برای تبدیل این پیراهن به یک نسخه اختصاصی لوگوی باشگاه، نایک و عبارت AIK در جلوی پیراهن به صورت برجسته و با متریالی قطور درج شده است.

یکی از نکات ویژه این لباس استفاده از اولین لوگوی کمپانی نایک(بعد از تغییر نام به نایک) که ترکیبی از لوگوی این شرکت و نوشته “nike” بر روی آن است به عنوان برند لباس است.

آیک سوئد این لباس را که در نسخه محدود و تنها به تعداد ۱۳۱ عدد جهت فروش عرضه خواهد شد در دیدارهای پیش فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ بر تن می کند.

تصاویری از لباس ویژه آیک در زمین مسابقه؛ این ترکیب دلنشین

تیم کیتز – لباس ویژه ۱۳۲ سالگی باشگاه AIK سوئد با ترکیبی خاص تحت عنوان "Stockholm Edition" (نسخه استکهلم) توسط نایک رونمایی شد. پیراهن جدید در زمینه سفید همراه با تصویر محو نقاشی مربوط به قدیمی ترین تصویر از شهر استکهلم سوئد مربوط به قرن شانزدهم در قسمت جلوی پیراهن ارائه شده است. لوگوی باشگاه … ادامه مطلب تصاویری از لباس ویژه آیک در زمین مسابقه؛ این ترکیب دلنشین

لباس ۱۳۰ سالگی باشگاه آیک سوئد

تیم کیتز – پیراهن ویژه پاسداشت صد و سی امین سال تاسیس باشگاه فوتبال آیک سوئد با تدارکی خاص توسط نایک رونمایی شد. این پیراهن ویژه در تیراژ بسیار محدود به تعداد ۱۳۰ نسخه برای فروش عرضه خواهد شد.

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
4 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

جالب بود

ساده اما شکیل 🤓🤓🤓

آره

زبانم قاصره در تعریفش