شهر خودرو؛ سه لباس متفاوت در سه بازی خانگی!

توسط

تیم کیتز – شهر خودرو(پدیده) در دیدار هفته پنجم لیگ برتر مقابل ذوب آهن بار دیگر لباس خود را تغییر داد.

این بار البته به اندازه تغییر قبلی سورپرایز نشدیم و بازگشت به ترکیب راه راه قرمز و مشکی بود که فصل گذشته هم مورد استفاده قرار گرفته بود. تنها ایراد وارد به مورد اخیر شهر خودرو نفس تغییر مکرر لباس ها این تیم آن هم در شرایط مشابه میزبانی است که امیدواریم به ثبات قابل قبولی برسد.

چجوری ثابت کنیم اینا همش لباس اولِ یه تیمه؟!

(۸ آبان ۱۴۰۰) تیم پدیده مشهد(موسوم به شهر خودرو) در هفته سوم لیگ برتر ۱۴۰۱-۱۴۰۰ به طور کلی تغییر رنگ داد.

با توجه به اینکه تیم مذکور میزبان مسابقه بود انتظار می رفت از لباسی که یک قرمزی، سیاهی چیزی رنگ عمده اش را تشکیل دهد استفاده کند، اما نه تنها در کلیات بلکه در جزئیات هم خبری از قرمز و مشکی نبود.

ترکیب پیراهن راه راه زرد و آبی با شورت آبی و جوراب زرد ترکیبی عجیب و بدیع برای پدیده(شهر خودرو) بود که تاکنون در این تیم شاهد چیزی حتی نزدیک به آن هم نبودیم. آخرین بار در لیگ برتر گسترش فولاد از ترکیب راه راه زرد و آبی برای لباس خود استفاده می کرد.

البته نفت مسجدسلیمان حریف امروز پدیده هم از ترکیب رنگ مشابه برای لباس دوم خود بهره می برد و انگار مسئولان تیم مشهدی عزم شان را جزم کرده بودند که حریف لباس زرد و آبی اش را نپوشد!

باید دید واکنش سازمان لیگ به لباس جدید نماینده مشهد چیست و این تغییر اساسی در کجای قانون لباسی که اخیرا به روزرسانی شده بود قرار می گیرد.

شاید شما دوست داشته باشید

درج دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.