بی سابقه ترین ترکیب لباس پرسپولیس

توسط

تیم کیتز – پرسپولیس در دیدار هفته هفدهم لیگ برتر مقابل نساجی با ترکیب رنگی هیجان انگیزی به میدان رفت که تاکنون بی سابقه بود.

پرسپولیسی ها برای ایجاد تمایز قابل قبول با لباس نساجی در این مسابقه پیراهن مشکی از ست لباس دوم، شورت قرمز از ست لباس اول و جوراب سفید را مخلوط کردند که ترکیبی بدیع برای لباس پرسپولیس به حساب می آید.

هر چند این می توانست ترکیبی از هر سه لباس پرسپولیس در فصل جاری باشد اما از جورابی متفاوت با آنچه در لباس سوم طوسی رنگ پرسپولیس دیده بودیم در این مسابقه استفاده شد که البته این جوراب سفید با جزئیات مشکی اش همخوانی بیشتری با پیراهن داشت و به کار نشسته بود.

پرسپولیس حداقل در ۱۰ سال اخیر هیچ گاه ترکیبی از دو لباس خود را به تن نکرده بود و در صورت لزوم استفاده از لباس دوم یا سوم، کل اجزای لباس متعلق به ست همان لباس بوده است.

 

سرخپوشان پایتخت طی دهه اخیر همواره از ترکیب کلیشه ای یکدست قرمز و یکدست سفید استفاده کرده اند و در این بین معدود مواردی بوده که شورت سفید یا مشکی در لباس اول جایگزین قرمز شده و طی چند فصل اخیر ست مشکی نیز به لباس های پرسپولیس اضافه شده است. چند مورد از غیرمترقبه ترین لباس های پرسپولیس در سال های اخیر را در زیر مشاهده می کنید.

 

البته موضوع این مطلب صرفا مربوط به ترکیب رنگ پیراهن، شورت و جوراب می شود، کما اینکه مواردی هم بوده که ترکیب قرمز و سفید یا قرمز و مشکی در قالب راه راه افقی و عمودی یا منحنی برای پیراهن اول پرسپولیس مورد استفاده قرار گرفته که عموما به دهه ۸۰ و ۷۰ باز می گردد.

شاید شما دوست داشته باشید

۵ دیدگاه
 1. مهدی پیری
  پاسخ

  ترکیب رنگ ها ترکیب هیجان انگیزی بود ولی همچنان مشکلاتی بود برای مثال مشکل اسپانسر که بسیار بزرگ بود و لباس فرشاد فرجی نیز بدون لوگو بود که برای بار دوم هست که این اتفاق می افتد

 2. mobin
  پاسخ

  خوب نبود

 3. نوید
  پاسخ

  من هنوز دلیل اینکه چرا کیت سوم رو نپوشیدن متوجه نمیشم تیم کیتز اگه میدونین ک به مام بگین
  البته حدس میزنم چون تو سوپرجام پوشیده بودن مثل جریانای لباسای تیم ملی رفتن همونارو بشورن ک به این بازی نرسیده و این خیلی بده ک یه تیم تو این سطح فقط یک دست لباس داشته باشه
  ضمن اینکه درمورد شباهت رنگی نساجی و پرسپولیس هم پست بزارید دیشب چشم درد شدیم ازین رنگا از اخر از روی جورابا متوجه شدیم کی به کیه

 4. لباس نیست که بنر تبلیغاتیه. ترکیب رنگ هم خیلی بی ربطه اصلا کی اینا رو طراحی میکنه؟!؟!؟!؟

  • محمد مبین
   پاسخ

   به نظرم لباس سوم به رنگ طوسی رو می پوشیدن هیچ مشکلی پیش نمیومد

درج دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.