نایک بر سر لباس پیکان شد!

توسط

تیم کیتز – پیکان در هفته پنجم لیگ برتر با لباس دوم(یا سوم) عجیبی مقابل استقلال صف آرایی کرد.

در حالی که دو لباس سرمه ای و سفید پیکان که در هفته های گذشته مورد استفاده قرار گرفت ظاهر تقریبا موجهی داشت و تنها ایراد آن معطوف به قواره لباس ها بود، در اقدامی انتحاری لباس دوم در مسابقه با استقلال به یک لباس سفید با جزئیات سرمه ای که در واقع کپی ضعیفی از لباس های نایک بود جایگزین لباس قبلی پیکان شد.

جدای از اینکه خود این اقدام به کپی نیاز به توضیح دارد، یک توضیح تکمیلی هم باید برای چرایی تغییر یک لباس نسبتا موجه با این طرح غیر معقول از سوی باشگاه و تولیدکننده ارائه گردد.


(۸ شهریور ۱۴۰۱) پیکان در هفته سوم لیگ برتر ۱۴۰۲-۱۴۰۱ برای اولین بار با لباس دوم خود به میدان رفت.

لباس دوم پیکان با قالب مشابه لباس اول و در زمینه سفید همراه با پترن گرافیکی محو با ساختاری متفاوت نسبت به لباس اول در محدوده آستین ها، یقه و کناره شورت ارائه شده است. کلیه لوگوهای روی لباس نیز تک رنگ مشکی است.

نکته ای که در لباس های پیکان در فصل جاری نمود دارد سایز نسبتا بزرگ پیراهن اغلب بازیکنان است و مشخص نیست این موضوع ناشی از لیست درخواستی باشگاه و انتخاب خود بازیکنان بوده یا اینکه قواره لباس ها تغییر کرده و به سبک گذشته آزاد تر است.


(۲۵ مرداد ۱۴۰۱) پیکان در فصل ۱۴۰۲-۱۴۰۱ همانند فصل قبل با لباس های یوسف جامه به میدان می رود.

پیراهن جدید پیکان به رنگ سرمه ای تیره و در محدوده آستین ها و یقه با یک پترن نقطه ای آبی روشن ارائه شده است. شورت سرمه ای با جزئیات مشابه آستین ها به همراه جوراب سرمه ای و سفید ترکیب لباس سرمه ای جدید پیکان را کامل می کند.

هر چند پیکان در بازی هفته اول میزبان بود اما به طور مشخص نمی توان گفت که این لباس اول خودروسازان بود یا خیر، چرا که پیکان فصل گذشته نیز به طور رندوم از سه رنگ آبی روشن، سفید و سرمه ای در مسابقات خود استفاده کرده بود.

شاید شما دوست داشته باشید

۲ دیدگاه
 1. علی
  پاسخ

  سلام خداقوت
  سایتتون عالیه
  اصلا فکر نمیکردم چنین سایتی تو کشورمون وجود داشته باشه برای جمع اوری کین ها ورزشی داخلی
  خداقوت

  • تیم کیتز
   پاسخ

   سلام، سپاس از اظهار لطف و همراهی شما

درج دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.