لباس چهارم بارسلونا ۲۰۲۳-۲۰۲۲

توسط

تیم کیتز – لباس چهارم بارسلونا برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ با عنوان “Senyera” یا پرچم کاتالونیا توسط نایک رونمایی شد.

لباس جدید در زمینه به رنگ زرد و احتمالا همراه با چهار نوار قرمز رنگ به صورت افقی در محدوده سینه که پرچم کاتالونیا را به تصویر می کشد ارائه شده است.

نوار لبه آستین ترکیب راه راه آبی و اناری است و به عنوان یک شاخصه متفاوت لوگوی باشگاه بارسلونا در مرکز سینه جانمایی شده و لوگوی نایک نیز همانند لباس تیم ملی آمریکا از جلوی پیراهن حذف و به آستین ها منتقل شده است.

آخرین لباس سنیرا بارسلونا در فصل ۲۰۲۰-۲۰۱۹ از سوی نایک عرضه شده که به مدت سه فصل متوالی تا پایان فصل ۲۰۲۲-۲۰۲۱ به عنوان لباس چهارم مورد استفاده قرار گرفت.

بارسلونا لباس جدید را روز شنبه در دیدار مقابل خیرونا بر تن خواهد کرد.

لباس سوم بارسلونا ۲۰۲۵-۲۰۲۴؛ لوگوی وارونه نایک (تصویر جدید)

تیم کیتز – تصویر جدید از لباس سوم بارسلونا برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ به طور غیر رسمی منتشر شد. پیراهن جدید در زمینه به رنگ زرد/سبز بسیار روشن همراه با یک گرافیک به رنگ سبز درخشان متشکل از حروف یا اعداد که منشا الهامبخش آن نامشخص است، ارائه شده است. جزئیات سبز علاوه بر این در … ادامه مطلب لباس سوم بارسلونا ۲۰۲۵-۲۰۲۴؛ لوگوی وارونه نایک (تصویر جدید)

لباس بارسلونا ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر جدید)

تیم کیتز – تصاویر غیر رسمی جدید از لباس اول بارسلونا برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ که از سوی نایک عرضه خواهد شد منتشر شد. پیراهن جدید در محدوده بدنه با ترکیب نیم آبی و نیم قرمز همراه با جزئیات سرمه ای در قالب یقه، نوار لبه آستین و نوار پهلو ارائه شده است. هر آستین به … ادامه مطلب لباس بارسلونا ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر جدید)

تغییر اسپانسر بارسلونا برای ال کلاسیکو؛ پیراهن ۲۱۰ میلیون تومانی!

تیم کیتز – اسپانسر پیراهن بارسلونا در الکلاسیکو پیش رو از فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ به لوگوی یک خواننده تغییر خواهد کرد. در سایه همکاری بارسلونا و اسپاتیفای اسپانسر اصلی لباس بارسلونا، این بار لوگوی کارول جی خواننده کلمبیایی در محل اسپانسر اصلی روی پیراهن این تیم نقش خواهد بست. پیراهن بارسلونا با لوگوی کارول جی(FC Barcelona … ادامه مطلب تغییر اسپانسر بارسلونا برای ال کلاسیکو؛ پیراهن ۲۱۰ میلیون تومانی!

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
5 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

اون رسم همیشگی پرچپ کاتالونیا رو حفظ کرده
ظاهرا سری آ قوانین جدیدی رو درباره کیت ها تصویب کرده
لطفا به این موضوع بپردازید
سپاس

عرض سلام و خسته نباشید خدمت اعضای سایت تیم کیتز
بنده برنامه نویس هستم و میخواستم بدونم که آیا با (ذکر منبع) میتوانم از مطالب سایت شما ، در برنامه ام استفاده کنم؟

سلام تیم کیتز جان میشه یه مطلب درباره لباس های سنیرای بارسلونا از ابتدا تا الآن بگذارید، لطفا، ممنون

۲۰۱۹ قشنگ تر بود