لباس چین ۲۰۲۴-۲۰۲۳ (پیراهن پیش مسابقه اضافه شد)

توسط

(۲۸ آذر ۱۴۰۱) لباس اول و دوم تیم ملی چین برای سال ۲۰۲۳ رسما توسط نایک رونمایی شد.

پیراهن اول جدید با ترکیبی ساده در زمینه یکدست به رنگ قرمز ارائه شده است. جزئیات کشباف نیز به رنگ قرمز در قالب یقه، نوار لبه آستین و لبه های کناری نمود پیدا کرده و لوگوی فدراسیون، نایک و خط باریک روی نوار لبه آستین نیز تک رنگ زرد هستند.

پیراهن دوم جدید نیز در زمینه به رنگ سبز کمرنگ همراه با پترنی متشکل از نقطه هایی با چیدمان مدور با محوریت پایین پیراهن ارائه شده است. نوار لبه آستین و بخش پشتی یقه به رنگی نزدیک به زمینه کار شده و لوگوی فدراسیون و نایک نیز تک رنگ قرمز است.

پیراهن پیش مسابقه چین ۲۰۲۴-۲۰۲۳

شاید شما دوست داشته باشید

6 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

لباس مهدکودکه؟؟

اینا چرا خودشون نایک میپوشن به زیردستاشون آلشپورت و مروژ میدن؟
زشت نیست؟

خیلی حقیری

لباس اول خیلی ساده ست لباس پیش مسابقشونم جالبه، بدنیست.

چین یکی از سطح پایین ترین تیمای دنیاست نایک میپشه بعد ما یک لباس بی کیفت و زشت و افتضاح مروژ

دلیلش فکر میکنم بحث مارکتینگ باشه. کشور چین با اون جمعیت میلیاردی یه موقعیت طلایی برای برند تامین کننده لباسشه و مسلما بقیه برندهای بزرگ مثل آدیداس و پوما و… هم از خداشونه که بتونن اسپانسر چین باشن.
از طرف دیگه ایران باتوجه به اینکه قانون کپی رایت توش رعایت نمیشه، عایدی خاصی برای هیچ برند بزرگی نداره که بخواد توش سرمایه گذاری کنه. ضمن اینکه بحث های تحریم و مشکلات انتقال پول و این چیزا رو هم داره… پس طبیعیه که نباید فعلا انتظار داشته باشیم نایکی یا آدیداس و پوما بخوان تامین کننده لباس های ما باشن و متاسفانه مجبوریم فعلا با همین مروژ و آلشپرت ایران (که درواقع فقط امتیاز تولید تحت برند آلشپرت آلمان رو داره وگرنه تولیداتشون توی همین منیریه است!) سر کنیم.