لباس کریستال پالاس ۲۰۲۳-۲۰۲۲

توسط

تیم کیتز – لباس سوم کریستال پالاس برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ توسط مکرون رونمایی شد.

پیراهن سوم جدید در زمینه به رنگ مشکی همراه با نوارهای گرافیکی آبی و قرمز با ساختار مشابه نوارهای موجود در لباس اول و دوم کریستال پالاس و این بار به صورت مورب ارائه شده است.

یقه و نوار لبه آستین سفید با حاشیه قرمز و آبی است و شورت و جوراب مشکی ترکیب لباس سوم کریستال پالاس در فصل جدید لیگ برتر انگلیس را کامل می کند.


(۲۱ تیر ۱۴۰۱) لباس اول کریستال پالاس برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ توسط مکرون رونمایی شد.

پیراهن جدید در زمینه با ترکیب رده های قلم مویی مورب در قالب نوارهای راه راه قرمز، آبی و آبی روشن ارائه شده است. یقه و نوار لبه آستین سفید با حاشیه قرمز و آبی است و شورت و جوراب آبی با جزئیات قرمز و سفید ترکیب لباس اول کریستال پالاس در فصل جدید لیگ برتر انگلیس را کامل می کند.

از نکات عجیب تشابه بسیار زیاد لباس اول جدید کریستال پالاس با لباس دوم فصل قبل تیم هایدوک اسپلیت(اشپلیت) کرواسی است که آن لباس نیز توسط مکرون طراحی و تولید شده بود.


(۳ تیر ۱۴۰۱) لباس دوم کریستال پالاس برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ لیگ برتر انگلیس توسط تامین کننده جدید لباس این تیم یعنی مکرون رونمایی شد.

پیراهن دوم جدید در زمینه سفید همراه با نوار آبی و قرمز سنتی کریستال پالاس در مرکز که به وسیله رگه های نامنظم نقاشی شده ایجاد شده ارائه شده است. جزئیات آبی و قرمز علاوه بر این به صورت محدود در لبه یقه و نوار لبه آستین نیز به چشم می خورد.

کریستال پالاس تا پیش از این لباس های پوما را بر تن می کرد.

شاید شما دوست داشته باشید

۶ دیدگاه
 1. سینا
  پاسخ

  تیم کیتز اشتباهی نوشتی آمبرو باید بنویسی مکرون

  • تیم کیتز
   پاسخ

   با تشکر، اصلاح شد.

 2. soroush
  پاسخ

  یادش بخیر یه زمانی مکرون واسه پرسپولیس کیت میزد

  • امیرعباس پرسپولیسی
   پاسخ

   یه جور میگی یادش بخیر انگار خلی خوشگل بود.
   یه کیت چرت بود

 3. mosi
  پاسخ

  یکی از بهترین و زیبا ترین کیت های این فصل از نظرم

 4. MTT
  پاسخ

  یک طرح
  سه ایده

درج دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.