لباس کریستال پالاس ۲۰۲۳-۲۰۲۲

توسط

تیم کیتز – لباس سوم کریستال پالاس برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ توسط مکرون رونمایی شد.

پیراهن سوم جدید در زمینه به رنگ مشکی همراه با نوارهای گرافیکی آبی و قرمز با ساختار مشابه نوارهای موجود در لباس اول و دوم کریستال پالاس و این بار به صورت مورب ارائه شده است.

یقه و نوار لبه آستین سفید با حاشیه قرمز و آبی است و شورت و جوراب مشکی ترکیب لباس سوم کریستال پالاس در فصل جدید لیگ برتر انگلیس را کامل می کند.


(۲۱ تیر ۱۴۰۱) لباس اول کریستال پالاس برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ توسط مکرون رونمایی شد.

پیراهن جدید در زمینه با ترکیب رده های قلم مویی مورب در قالب نوارهای راه راه قرمز، آبی و آبی روشن ارائه شده است. یقه و نوار لبه آستین سفید با حاشیه قرمز و آبی است و شورت و جوراب آبی با جزئیات قرمز و سفید ترکیب لباس اول کریستال پالاس در فصل جدید لیگ برتر انگلیس را کامل می کند.

از نکات عجیب تشابه بسیار زیاد لباس اول جدید کریستال پالاس با لباس دوم فصل قبل تیم هایدوک اسپلیت(اشپلیت) کرواسی است که آن لباس نیز توسط مکرون طراحی و تولید شده بود.


(۳ تیر ۱۴۰۱) لباس دوم کریستال پالاس برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ لیگ برتر انگلیس توسط تامین کننده جدید لباس این تیم یعنی مکرون رونمایی شد.

پیراهن دوم جدید در زمینه سفید همراه با نوار آبی و قرمز سنتی کریستال پالاس در مرکز که به وسیله رگه های نامنظم نقاشی شده ایجاد شده ارائه شده است. جزئیات آبی و قرمز علاوه بر این به صورت محدود در لبه یقه و نوار لبه آستین نیز به چشم می خورد.

کریستال پالاس تا پیش از این لباس های پوما را بر تن می کرد.

لباس کریستال پالاس ۲۰۲۴-۲۰۲۳

تیم کیتز – لباس چهارم کریستال پالاس برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ تسوط مکرون رونمایی شد. پیراهن چهارم جدید در زمینه به رنگ آبی همراه با نوار سفید و قرمز مورب در قسمت جلوی پیراهن ارائه شده است. یقه و نوار لبه آستین به رنگ قرمز کار شده و لوگوی مکرون و اسپانسر نیز سفید است. این … ادامه مطلب لباس کریستال پالاس ۲۰۲۴-۲۰۲۳

لباس کریستال پالاس ۲۰۲۲-۲۰۲۱

 

لباس های کریستال پالاس برای فصل ۲۱-۲۰۲۰

تیم کیتز – لباس های اول، دوم و سوم جدید تیم فوتبال کریستال پالاس برای فصل ۲۱-۲۰۲۰ توسط پوما رونمایی شد. پیراهن اول جدید در زمینه عمدتا به رنگ آبی همراه با نوارهای پهن قرمز در قسمت جلو و پشت پیراهن ارائه شده است. شورت و جوراب آبی ترکیب لباس اول کریستال پالاس در فصل … ادامه مطلب لباس های کریستال پالاس برای فصل ۲۱-۲۰۲۰

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
6 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

تیم کیتز اشتباهی نوشتی آمبرو باید بنویسی مکرون

یادش بخیر یه زمانی مکرون واسه پرسپولیس کیت میزد

یه جور میگی یادش بخیر انگار خلی خوشگل بود.
یه کیت چرت بود

یکی از بهترین و زیبا ترین کیت های این فصل از نظرم

یک طرح
سه ایده