لباس کومور برای جام ملت های آفریقا ۲۰۲۱

توسط

تیم کیتز – لباس های اول، دوم و سوم تیم ملی کومور(اتحاد قُمُر) برای اولین حضور این کشور در جام ملت های آفریقا ۲۰۲۱ و سال ۲۰۲۲ توسط مکرون رونمایی شد.

پیراهن اول جدید در زمینه عمدتا به رنگ سبز و در محدوده آستین ها، بخشی از یقه و شانه به رنگ سبز تیره ارائه شده است. نقوش برگرفته از پوشش سنتی مردم کومور “چیرومانی” در محدوده پهلوها به چشم می خورد.

بخش جلویی یقه به رنگ طلایی است و نوار لبه آستین و گوشه های پایین پیراهن مرکب از چهار رنگ برگرفته از پرچم کومور که نمایانگر چهار جزیره این کشور است کار شده؛ زرد برای موهلی، سفید برای مایوت، قرمز انجوان و آبی برای گراند کومور. همچنین هلال ماه و چهار ستاره به عنوان نماد پرچم این کشور که به اکثریت مسلمان مردم کومور اشاره دارد در گوشه پایین پیراهن نقش بسته است.

لباس دوم با طرحی مشابه لباس اول و در زمینه سفید ارائه شده، با این تفاوت که نقوش سنتی علاوه بر پهلو در محدوده آستین ها و شانه نیز دیده می شود.

لباس سوم هم با طرح مشابه لباس اول و با ترکیب سرمه ای تیره و روشن ارائه شده است. هر یک از سه پیراهن با شورت و جوراب هم رنگ خود ست می شوند.

 

شاید شما دوست داشته باشید

۹ دیدگاه
 1. mobin
  پاسخ

  کورمو دیگه کجاست 😂😂

  • امیر حسین صادق
   پاسخ

   زشته توهین به کشورا ، بهتره بگیم ایران کجاست که اینا رو ببینه . رو جغرافیات کار کن 😂😂

  • کیارش
   پاسخ

   یک مجمع الجزایر در کنار ماداگاسکار 😐

  • mobin
   پاسخ

   حالا همه برای ما جغرافیا دان شدن 😂 بله با یه سرچ ساده تو اینترنت یا حتی نگاه کردن به استوری اینستاگرامی خود تیم کیتز هم میشه فهمید که کجاست 🤷🏻‍♂️ منظور من اینه که اصلاً کورمو چه اهمیتی داره که معلوم شد برای دوستان یکی از پر اهمیت ترین مسائل جامعه هستش 😂 با تشکر از تیم کیتز به خاطر این پوشش وسیع 🙏

  • Mobin
   پاسخ

   ما ایران قهرمان هستیم

 2. حسن لایی خور
  پاسخ

  خیلی خوبه

 3. متین
  پاسخ

  زیبا در عین سادگی

 4. ehsan.co
  پاسخ

  شما طرح رو ببین!
  چقدر با ظرافت، با اصالت، اختصاصی، رنگ های متنوع، برند معتبر…

  ما هیچ… ما نگاه…

درج دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.