لباس یوونتوس ۲۰۲۳-۲۰۲۲

توسط

تیم کیتز – لباس سوم یوونتوس برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ توسط آدیداس رونمایی شد.

پیراهن سوم جدید در زمینه با یک گرافیک انتزاعی سرتاسری مرکب از رنگ های صورتی و آبی تیره ارائه شده است. یقه و نوار لبه آستین به رنگ آبی و سه خط روی شانه، لوگوی باشگاه یوونتوس و همچنین آدیداس نیز سفید هستند.

شورت آبی با سه خط سفید در کناره و نواری با گرافیک مشابه پیراهن در لبه پایین به همراه جوراب آبی ترکیب لباس سوم یوونتوس در فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ را کامل می کند. یک شورت و جوراب جایگزین سفید نیز با طرح مشابه تدارک دیده شده است.


(۳۰ تیر ۱۴۰۱) لباس دوم یوونتوس برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ توسط آدیداس رونمایی شد.

پیراهن دوم جدید در زمینه با یک پترن گرافیکی سرتاسری مرکب از مشکی و زغالی ارائه شده است. جزئیات سفید در قالب لوگوی باشگاه، آدیداس، سه خط روی شانه و همچنین حاشیه یقه و لبه آستین نمود پیدا کرده و لوگوی اسپانسر (Jeep) نیز حاوی تصویر رعد و برق است.

شورت و جوراب مشکی با جزئیات سفید ترکیب لباس دوم یوونتوس در فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ را کامل می کند.


(۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱) لباس اول یوونتوس برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ به طور رسمی توسط آدیداس رونمایی شد.

آدیداس برای لباس یوونتوس در فصل جدید ترکیب سنتی یوونتوس را در قالب ظاهری خاص پیاده سازی کرده است. پیراهن جدید در زمینه عمدتا سفید همراه با نوارهای راه راه مشکی که این بار با استفاده از الگوی مثلثی ریز و به صورت دندانه دار اجرا شده ارائه شده است.

یقه، سه خط روی شانه و نوار لبه آستین همگی به رنگ مشکی است و بر خلاف پیش بینی های اولیه خبری از جزئیات طلایی در لباس جدید یوونتوس نیست. استفاده از تصویر رعد و برق در داخل حروف لوگوی Jeep از دیگر نکات لباس اول یوونتوس در فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ به شمار می رود.

شورت و جوراب سفید با سه خط و جزئیات مشکی ترکیب لباس اول یوونتوس در فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ را کامل می کند.
لباس سوم یوونتوس ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر جدید)

تیم کیتز – تصاویر جدید از لباس سوم یوونتوس برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ به طور غیر رسمی منتشر شد. پیراهن سوم جدید در زمینه به رنگ مشکی همراه با یک پترن محو در سرتاسر پیراهن حاوی اشکال حاصل از ترکیب قرینه لوگوی باشگاه یوونتوس ارائه شده است. نشان گورخر به جای لوگوی کنونی باشگاه، لوگوی آدیداس … ادامه مطلب لباس سوم یوونتوس ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر جدید)

لباس یوونتوس ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر جدید)

تیم کیتز – تصاویر جدید از لباس اول یوونتوس برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ که توسط آدیداس عرضه می شود به طور غیر رسمی منتشر شد. پیراهن اول جدید با ترکیب راه راه مشکی و سفید ساده و نسبتا پهن ارائه شده است. محدوده آستین ها سفید و سه خط روی شانه، درز آستین و پهلو نیز … ادامه مطلب لباس یوونتوس ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر جدید)

لباس دوم یوونتوس ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (پیش بینی)

تیم کیتز – طرح احتمالی لباس دوم یوونتوس برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ که از سوی آدیداس عرضه خواهد شد از سوی رسانه های نزدیک به باشگاه منتشر شد. لباس دوم جدید احتمالا در زمینه به رنگ زرد درخشان همراه با یک گرافیک انتزاعی محو در قسمت جلوی پیراهن ارائه خواهد شد. سه خط روی شانه مشکی و … ادامه مطلب لباس دوم یوونتوس ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (پیش بینی)

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
19 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

لباس های یوونتوس خیلی جلف هست و به‌نظرم در شان این باشگاه نیست همچین طرح های جلف رو استفاده کنه .

جلف بازی این باشگاه از موقعی شروع شد که این لوگو مسخره جدید رو انتخاب کردن

آره . هم لوگوی قبلی بهتر بود هم شکل لباس های قدیمیشون

راستش خود لباس که به جز خط های طلایی چیزی برای گفتن نداشت ولی موکاپی که روش ارائه شده بود جالب بود

جلف بازی نیست . نیل آینده همچین چیزی رو دوست دارن .لباس یوونتوس هم مثل لباس رئال مادرید هست و نمیشه خیلی مانور و طرح های جذاب و مختلف روش اجرا کرد .

مبین عزیز اگر مخاطب علاقمند و معمولی هستی که هیچ و نظرت محترم. ولی اگر حرفه‌ای و جدی پیگیرانه کیت‌ها رو دنبال میکنی، بهتره تعابیرت رو درست انتخاب کنی و مثلا توضیح بدی چرا از نظر شما این لوگو نامناسب هست. در این صورت تحلیل هم وارد نظرت میشه و برای دیگران هم مفیده و حتی پای بعضی پست‌های تیم‌کیتز تالار گفتگویی ایجاد میشه برای بحث‌های کاربردی و تخصصی‌تر

دوست عزیز به نظرم کار درستی نیست که زیر پست کیت ۲۰۲۲/۳۳ یونتوس من بخوام لوگو باشگاه رو تحلیل کنم، هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد

مرد حساب با این‌حساب
زیر پست کیت ۲۰۲۲/۳۳ یونتوس، درباره کیت نظر بده و بحث لوگو باشگاه رو اینجوری وسط نکش که ربطی به این پست نداره!!!!

چرا عزیزان میگن جلف بازی؟
بعد میان میگن چرا طرح‌ها هر سال یه شکله متنوع باشه ، متنوع که میکنی میان میگن جلفه |||||||:

نه جناب تنوع داریم تا تنوع، ببین الان مثلا لباس اول سال دیگه یک تنوعه که خیلی هم خوب از آب در اومده چون متنوع ولی معقول بوده اما بعضی لباس ها عجیب غریب هستن که این تنوع خوب نیست و جلف بازیه

جلف و جلف‌بازی؟! بهتر نیست دوستان در این سایت تخصصی در نقد کیت‌ها بجای واژگان عوام کوچه بازاری از تعابیر تخصصی‌تر و مشخص‌تر در نقد استفاده کنند تا سطح بحث‌ها بالاتر بره؟!

با این صحبت موافقم واقعاً کار درستی نیست و البته من با توجه به نظر اولیه آقای امیر پاسخم را نوشتم

خیلییییی قشنگه

خیلی خوشگله، محشره

زیبا و جذابه و استفاده مدرنی از اشکال هندسی برای ترسیم خطوط عمودی شده. فقط کاش کمی از رنگ طلایی هم استفاده میشد‌. در ضمن اثری از لگوی جدید آدیداس نیست و همان لگوی قدیمیه!

منم خوشم اومد از این طرحای جدید آدیداس برای یوونتوس چه این سری چه طرح راه راه قلمویی

اولا که کلمه جلف کلمه جالبی نیست برای تحلیل ولی مفهومی که از این کلمه از شما میگیرم اسمش این نیست اسمش مدرنه که مدرنیزه شدن لباسها خوبه و این لباس هم یه مقدار ضعف داره که احساس خوبی رو منتقل نمیکنه بخاطر شلوغی و اینکه لوگوی اسپانسر هم شلوغ ترش کرده در کل لباسی نیست که بگیم بده ولی خب عالی هم نیست مثل طرح های دو فصل قبل

لطفا به لباس دروازه‌بانی آدیداس بپردازید.(هم بایرن اومده هم یوونتوس )

انصافا آدیداس تو طراحی امسال بهتر از نایک بوده