سپاهان یکدست زرد؛ سالی دو سه بار

توسط

تیم کیتز – سپاهان در دیدار هفته هفدهم لیگ برتر مقابل نساجی برای دومین بار در فصل جاری با ترکیب یکدست زرد به میدان رفت.

هر چند مرتبه قبل در بازی خارج از خانه مقابل پیکان اقدام به استفاده از شورت زرد منطقی تر به نظر می رسید، این بار به خاطر استفاده نساجی از لباس دوم در خانه، سپاهانی ها ملزم به استفاده از ترکیب یکدست زرد شدند.

البته به نظر این اولین تغییر رنگ سپاهان مقابل نساجی است، کما اینکه زردپوشان تقریبا در همه تقابل های قبلی با نماینده مازندران و در شرایط مشابه از ترکیب استاندارد خود با شورت مشکی استفاده کرده اند و متقابلا نساجی هم در شرایط مهمانی شورت خود را تغییر نداده است.

سپاهان این فصل در بازی مقابل مس رفسنجان یکدست مشکی پوشید و در بازی هفته پایانی برابر مس کرمان یکدست نارنجی هم بعید به نظر می رسد سپاهان یکدست زرد را مجددا ببینیم. از این رو به نظر می رسد استفاده سپاهان از ترکیب یکدست زرد در فصل ۱۴۰۲-۱۴۰۱ محدود به همین دو مورد باشد، این در حالی است که تیم در فصل گذشته ۳ بار در لیگ برتر مقابل نفت مسجدسلیمان، استقلال و مس رفسنجان و یک بار در لیگ قهرمانان برابر التعاون با لباس یکدست زرد به میدان رفته بود.

 

شاید شما دوست داشته باشید

2 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

تیم کیتز به نظر شما استفاده از شورت هم رنگ و استفاده از ترکیب اصلی باعث اذیتت بیننده های داخل استادیوم و تماشگران تلویزیونی و بازیکنان و داور نیس؟ یا مثلا ترکیب عکس یعنی یه تیم مشکی و سفید و سفید بپوشه و تیم حریف سفید و مشکی و مشکی ! احساس میکنیم شورت و جوراب تیم ها جابه جا شده ! چه اجبار به استفاده شورت های هم رنگ و ترکیب عکس است؟ حتی بنظر من باید لباس داور با دروازه بان ها متفاوت باشه و ما در یک مسابقه شاهد پنج کد رنگ متفاوت باشیم. دروازه بان یک تیم اگر زرد میپوشه ، گلر حریف مشکی و بازیکنان قرمز vs بازیکنان ابی، داور سبز بپوشه یا بنفش یا رنگی غیر رنگ های ذکر شده یا نزدیک به اون! ولی لیگ انگلیس و بعضی لیگ ها براشون مهم نیس این مسائله!!!