مس نمی توانست هیچ یک از سه لباس خود را بپوشد؟

توسط

تیم کیتز – تیم فوتبال مس رفسنجان در دیدار معوقه از هفته نهم لیگ برتر ۰۰-۹۹ مقابل پرسپولیس چهارمین لباس خود در فصل جاری را به تن کرد.

پیراهن جدید در زمینه سفید همراه با رگه های رعدی به رنگ نارنجی به صورت پراکنده در قسمت های مختلف پیراهن ارائه شده بود. این لباس در حکم دومین لباس دوم پس از لباس سفیدی است که پیش از این مقابل نساجی استفاده شده بود.

نکته جالب توجه این بود که مس رفسنجان با کمی سختگیری احتمالا قادر به استفاده از هیچ یک از سه لباس خود مقابل پرسپولیس مشکی پوش نبود، چرا که بخش اعظم پیراهن اول و دوم و کل لباس سوم مس به رنگ مشکی است!

در نگاه اول این مشکل ناشی از بی تدبیری در انتخاب ترکیب رنگ های مناسب برای مواقع نیاز به جایگزینی است که نمی توان از آن گذشت، اما در مورد بازی با پرسپولیس با بدشانسی مسی ها همراه شد چرا که پرسپولیس از دو هفته پیش به دلیل درگذشت میناوند و انصاریان لباس مشکی را جایگزین لباس قرمز خود کرد.

از طرفی لباس اول هیچ یک از تیم های لیگ مشکی نیست و تیره ترین لباس اول متعلق به پیکان است که سرمه ای است و در تقابل دو تیم نوارهای فیروزه ای روی آستین پیکانی ها کمک حال داوران برای قضاوت صحنه های مختلف آن بازی بود.

 

شاید شما دوست داشته باشید

۱ دیدگاه
  1. مصطفی
    پاسخ

    پترن کپی پیس شدس

درج دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.